Treść strony

Aktualności
1 czerwca 2022

Jalupro Super Hydro

W naszej Klinice staramy się nadążać za najnowszymi trendami medycyny estetycznej, dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy najnowsze osiągnięcie medycyny regeneracyjnej, Jalupro Super Hydro. Już od dzisiaj, w naszej Klinice można wykonać zabieg z wykorzystaniem Jalupro Super Hydro, który jest połączeniem nieusieciowanego kwasu hialuronowego, 3 peptydów biomimetycznych oraz 7 aminokwasów. Te składniki  stymulują procesy regeneracyjne, usprawniają metabolizm komórkowy i zwiększają nawilżenie skóry. Pani Doktor Elżbieta Wojtowicz-Prus niezwykle ceni sobie narzędzie medycyny regeneracyjnej, dlatego z powodzeniem wykorzystuje stymulatory tkankowe w holistycznych terapiach naszych Pacjentów.

Jalupro Super Hydro to najnowszy produkt, który wykorzystuje nieograniczony potencjał regeneracyjny naszej skóry. Jalupro Super Hydro to niezwykłe narzędzie medycyny regeneracyjnej, w składzie przede wszystkim posiada kwas hialuronowy o dwóch wielkościach cząsteczek, nisko i wysokocząsteczkowy. Takie połączenie sprawia, że potęgują swoje działanie i działają na wielu płaszczyznach skóry. Kwas hialuronowy o dużej cząsteczce zwiększa nawilżenie skóry, a dodatkowo jest antyoksydantem, który skutecznie walczy z wolnymi rodnikami, które przyspieszają starzenie się organizmu. Nisko i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, bierze udział w procesie gojenia się skóry i w jej regeneracji, stanowią bazę do przepływu jonów i składników odżywczych, wpływając na proces odżywiania komórkowego. Dodatkowo stymulują fibroblasty nie tylko do produkcji naturalnego kwasu hialuronowego, ale również włókien kolagenowych, wpływając na jędrność i elastyczność skóry.

W składzie Jalupro Super Hydro znajdziemy również 3 kluczowe peptydy biomimetyczne, 2 z nich wpływają na właściwości fibroblastów, potęgują produkcję włókien kolagenowych, kolejny peptyd chroni kolagen przed glikacją, ale również silnie nawilża naskórek.

Kolejnymi unikatowymi składnikami są aminokwasy, w formule zostało wykorzystanych aż 7 aminokwasów- glicyna, prolina, lizyna, leucyna- stymulują produkcję włókien kolagenowych,  walina, alanina, które wzmacniają kolagen i elastynę, arginina, która nawilża skórę.

Jalupro Super Hydro wzmacnia więzadła skóry i poprawia funkcjonowanie poduszeczek tłuszczowych, tworząc stelaż dla skóry. Stymuluje produkcję włókien podporowych, sprawiając, że skóra odzyskuje jędrność i elastyczność. Dodatkowo Jalupro Hydro dogłębnie nawilża skórę i nadaje jej aksamitną gładkość.

Procedura zabiegowa

Zalecana procedura zabiegowa to 3 zabiegi w odstępach 1 i 5 miesięcy. Taka seria sprawi, że efekty będą zauważalne, ale w pełni naturalne. Zabieg jest wykonywany przez lekarza specjalistę, który przed wykonaniem zabiegu przeprowadza profesjonalną konsultację, podczas której zostanie ustalony plan leczenia, spersonalizowany do potrzeb skóry.

Zabieg wykonywany jest ze znieczuleniem miejscowym, także zabieg jest w pełni komfortowy i bezpieczny.

Zalecenie zabiegowe

Zabieg z wykorzystaniem Jalupro Super Hydro jest szczególnie zalecany dla osób z utratą jędrności i elastyczności skory, dla osób, które zauważyły wzmożoną wiotkość skóry, które obserwują utratę nawilżenia i nadmierną suchość skóry.

Jeśli chciałbyś uzyskać spektakularne efekty, ale które nie zmienią proporcji twarzy i rysów, to zabieg Jalupro Super Hydro będzie idealnym rozwiązaniem. Zabieg nawilży, wygładzi i ujędrni skórę, odzyska ona dawny blask i witalność. Jalupro Super Hydro wykorzystuje nieograniczony potencjał regeneracyjny skóry, pobudza nasze komórki do wzmożonej pracy.

Zapraszamy do naszych specjalistów na konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej!

Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!

Powrót na górę strony