Treść strony

Stymulatory tkankowe
Profhilo
od 1000 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

Profhilo – bioremodeling skóry

Profhilo to wyjątkowy zabieg medycyny estetycznej. Dlaczego? Ponieważ molekuły młodości nie można porównać do żadnego innego preparatu. Najczystszy i zgodny biologicznie kwas hialuronowy przede wszystkim odmładza rysy twarz, czyli unosi owal, redukuje tzw. chomiki, wypełnia zapadnięcia profilu. Jedyny na świecie preparat do bioremodelingu rysów twarzy daje również szybką poprawę jędrności i sprężystości skóry. Jest też bardzo bezpieczny! Podaje się go tylko w 5 punktów na każdej połowie twarzy, omijając duże naczynia krwionośne i gałęzie nerwowe.

Podstawowe informacje

Kwas hialuronowy występuje w zabiegach medycyny estetycznej dwóch formach: nieusieciowanej i usieciowanej.

 • Ten pierwszy jest rzadki i stosuje się go, aby nawilżyć skórę razem z innymi substancjami rewitalizującymi. Szybko się rozpada (po ok. 1-2 dniach) i nie wypełnia rysów twarzy.
 • Kwas w drugiej formie, czyli usieciowanej chemicznie, stosuje się, aby powiększyć usta, wymodelować policzki, brodę, nos czy skronie. Jako mechaniczny wypełniacz poprawia lub przywraca utracone z wiekiem rysy twarzy. Nie nawilża i nie stymuluje jednak skóry do produkcji nowego kolagenu i elastyny.

Profhilo jest inny!

Ta wyjątkowość wynika przede wszystkim z tego, że kwas hialuronowy jest w Profhilo usieciowany termicznie. Dzięki temu preparat nie traci swoich właściwości regeneracyjnych. Stabilizowane Hybrydowe Kompleksy Kwasu Hialuronowego są także zastrzeżone prawnie. Opatentowane połączenie kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej działa na skórę jak miliony sprężynek, przywracając jej sprężystość i napięcie.

Efekty

Pierwsze efekty Profhilo widać już po pierwszym zabiegu. Rysy twarzy są wypełnione, a skóra ujędrniona. Drugą iniekcję planujemy najczęściej po miesiącu od pierwszego zabiegu. Osiągamy wtedy przede wszysttkim silny efekt przeciwzmarszczkowy i intensywny lifting rysów twarzy w środkowym i dolnym piętrze. Owal twarzy jest też odmłodzony, a kontur lepiej zarysowany. Wypełnienie utraconej objętości jest widoczne zwłaszcza w okolicy policzków. U osób z dużym zwiotczeniem można wykonać jeszcze dodatkowo trzeci zabieg.

Profhilo jako zabieg wolumetryczny daje następujące efekty:

 • Uniesienie owalu
 • Redukcja tzw. chomików, czyli opadających policzków
 • Wygładzenie zmarszczek np. bruzd nosowo-wargowych
 • Wypełnienie rysów twarzy
 • Ujędrnienie skóry
 • Wygładzenie mikro-ubytków (wygładzenie powierzchni skóry)
 • Głębokie nawilżenie tkanek

Właściwości

Wygładzenie zmarszczek i odmłodzenie konturu twarzy następuje z następujących powodów:

 1. Kwas wysoko cząsteczkowy /100-1400 DA/ odbudowuje w skórze utracone rusztowanie, a więc działa jak delikatny wypełniacz.
 2. Natomiast kwas o niskiej masie cząsteczkowej /80-100 DA/ głównie przywraca napięcie i nawilżenie oraz dodatkowo stymuluje produkcję elastyny i kolagenu typu: I, II, IV, VII.

Mamy więc jeden zabieg, który działa i przeciwzmarszczkowo, i wolumetrycznie.

Co ważne, preparat Profhilo jest biozgodny, odporny na degradację i migrację. Także doskonale integruje się z naturalnymi tkankami. Termiczna stabilizacja sprawia, że nie trzeba stosować żadnych dodatków chemicznych do kwasu hialuronowego. A brak dodatkowych składników oznacza eliminację działań ubocznych!

Najwyższe bezpieczeństwo zapewnia także technika podania. Profhilo podajemy w minimalną liczbę 5 punktów po każdej stronie twarzy w technice BAP (Beauty Aesthetic Points), a miejsca iniekcji omijają duże naczynia krwionośne i gałęzie nerwowe.

Wskazania

Profhilo jest przede wszystkim idealny dla osób, które chcą odświeżyć wygląd i wygładzić zmarszczki, ale jednocześnie – uniknąć przerysowania czy nadmiernego wypełnienia rysów twarzy. Zabieg przywraca więc naturalny i młodzieńczy kontur twarzy w dolnym i środkowym piętrze. Polecamy go w Soft Skin Dermaclinic dla pacjentów z wiotką skórą i opadającymi rysami twarzy.

Profhilo działa na:

 • Zwiotczenia i deformacje rysów twarzy, wynikające przede wszystkim z wieku
 • Opadające rysy twarzy, zwłaszcza w okolicy policzkowej i podpoliczkowej
 • Rozmyty kontur twarzy, zaburzona linia żuchwy tzw. chomiczki
 • Wiotka skóra szyi i podbródka
 • Zapadnięte policzki
 • Bruzdy nosowo-wargowe
 • Linie marionetki
 • Zmarszczki wokół ust

Przebieg zabiegu

Zabieg Profhilo jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus stosuje innowacyjną pod względem bezpieczeństwa technikę podania, rekomendowaną dla Profhilo. Preparat podaje się w precyzyjnie wyznaczone 5 punktów po każdej stronie twarzy w technice BAP. Punkty liftingu są tak rozmieszczone, że dają efekt uniesienia i odmłodzenia rysów twarzy. Miejsca iniekcji omijają duże naczynia krwionośne i gałęzie nerwowe, dzięki czemu zabieg jest bardzo bezpieczny.

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem Profhilo odstawiamy leki przeciwzakrzepowe i rozrzedzające krew (na ok. 10 dni przed zabiegiem). W dniu wykonania zabiegu nie spożywamy alkoholu.

Po zabiegu

Standardowo po zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego unikamy nasłonecznienia przez ok. 2 tygodnie. W tym czasie nie chodzimy też do sauny i solarium.

W dniu zabiegu Profhilo nie korzystamy z basenu, nie wykonujemy ćwiczeń fizycznych. Przez kilka dni po zabiegu nie masujemy twarzy.

Przeciwwskazania

 • Niektóre choroby immunologiczne
 • Stany zapalne w miejscu zabiegu
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Zaburzenia krwi
 • Choroby nowotworowe
 • Zły stan zdrowia: przeziębienie, grypa, itp.
 • Występowanie stałych implantów w miejscu zabiegu (np. złote nici)
 • Skłonność do bliznowców
 • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych
 • Nieuregulowane ciśnienie i cukrzyca
 • Leczenie laserowe typu resurfacing skóry (odstęp 3-4 tygodnie)
 • Peelingi chemiczne, mikrodermabrazja (odstęp 2 tygodni)
 • Toksyna botulinowa (odstęp minimum 2 tygodnie)
 • Choroby psychiczne i nierealne oczekiwania co do efektów

Cennik

Stymulatory tkankowe

Profhilo
od 1000 zł
Powrót na górę strony