Skuteczne połączenia mezoterapii oraz płatków kolagenowych

Synergia działania dwóch preparatów preparatów gwarantuje intensywne nawilżenie, regenerację oraz rozjaśnienie skóry, co zapewnia odmłodzony, promienny i zdrowy wygląd okolicy oka.

 

W wakacyjnej cenie 249 zł

Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Niechirurgiczny lifting brwi Foxy Eye / Brow Lift

Niechirurgiczny lifting brwi Foxy Eye / Brow Lift

Obniżenie linii brwi to naturalny efekt starzenia się. Z upływem lat architektonika twarzy zmienia się, kostne obramowania oczodołów ulegają atrofii, powodując zapadanie się gałek ocznych. Wskutek zmniejszenia ilości włókien kolagenowych oraz rozluźnienia ich struktury zmniejsza się napięcie i jędrność skóry czoła powodując opadnięcie powiek, co skutkuje zmęczonym i/lub przygnębionym wyglądem naszej twarzy, spojrzenie traci młodzieńczą świeżość i blask.

Wśród pacjentek płci pięknej przesunięcie tkanek zgodnie z grawitacją może powodować codziennie trudności w wykonaniu makijażu. Na tę przypadłość medycyna estetyczna ma na szczęście sprawdzoną, skuteczną i bezpieczną metodę – nici liftingujące. Jak to działa?

Zabieg polega na wprowadzeniu nici liftingujących pod skórę czoła unosząc tkanki do pozycji korzystniejszej estetycznie, czyli podnosząc brwi oraz otwierając oko, nadając im wypoczętego, gotowego na nowe wyzwania wyglądu. Pierwsze rezultaty zabiegu z wykorzystaniem nici liftingujących zauważalne są od razu po zabiegu. Ostateczny efekt po okresie gojenia utrzymuje się do 24 miesięcy. Zabieg charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem, przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, gwarantując bezbolesną implantację, nie wymaga opieki anestezjologa ani hospitalizacji. Jest również doskonałym uzupełnieniem u pacjentów po plastyce chirurgicznej górnych powiek.

Dlaczego nici liftingujące to dobra metoda na uniesienie brwi?

Jest to bezpieczna metoda uniesienia opadających brwi. Lifting wykonuje się poprzez wprowadzenie podskórne nici, które tworzą w skórze rusztowanie i stymulują miejscowo produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Zabieg niesie ze sobą niewielkie ryzyko powikłań. Jest to procedura całkowicie bezpieczna i praktycznie bezbolesna. Należy też podkreślić fakt, że nici są alternatywą dla inwazyjnego liftingu chirurgicznego. Lifting chirurgiczny wiąże się też z uciążliwą rekonwalescencją, opuchnięciami czy siniakami, które znikają dopiero po kilku tygodniach. Nici liftingujące to nieinwazyjny zabieg, bez użycia skalpela, przy tym bardzo skuteczny. Nie ma ryzyka silnego obrzęku, czy siniaków, co pozwala na bardzo szybkie wrócenie do codziennych obowiązków. Lifting powiek to zabieg, który znacząco poprawia wygląd twarzy, minimalizując oznaki starzenia się i dając młodszy bardziej świeży wygląd. Zapraszamy na konsultacje do chirurga twarzowo szczękowego, który w klinice wykonuje zabiegi z zastosowaniem nici liftingujących, aby przekonać się, że zabieg przyniesie oczekiwane efekty i sprawi, że będziemy się czuć dobrze w swojej skórze.

Przejdź do cennika
Jesteś zainteresowany/ana tym zabiegem? Zadzwoń+48 717 162 479 Napiszrejestracja@softskin-clinic.pl
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Umów się na wizytę
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 241 opinii
Zobacz opinie