Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Leczenie łysienia

Leczenie łysienia

Wypadanie włosów to ogromny problem. Zmagają się z nim zarówno mężczyźni jak i kobiety. W Soft Skin Clinic -klinice włosów Wrocław obserwujemy go od lat.

To niestety jedna z chorób cywilizacyjnych, która powoduje różne emocjonalne problemy. Coraz większa ilość pacjentów Kliniki włosów Wrocław to osoby, które tracą włosy w dość młodym wieku, wśród nich są również kobiety. Dla wszystkich jest to ogromna trauma i to zarówno natury estetycznej jaki i emocjonalnej. Ilość włosów oraz ich kondycja jest przecież dopełnieniem atrakcyjnego wizerunku.

Powodów wypadania włosów jest wiele. Jest to proces złożony. Istnieją różne rodzaje łysienia, ich przyczyny są inne, sposób leczenia i rokowania również się różnią. Jest też różnica między wypadaniem włosów a łysieniem. Wypadanie włosów jest procesem fizjologicznym obejmującym utratę 70-100 włosów dziennie. Łysieniem zaś określamy długotrwałe, nadmierne (przekraczające 100 włosów/dobę), tu można też mówić o nadmiernym wypadaniu włosów. Podsumowując, mamy dwa rodzaje łysienia: bliznowaciejące (wytworzenie blizny obejmuje zniszczenie mieszka włosowego i odrost włosów) i niebliznowaciejące (tu nie dochodzi do trwałego uszkodzenia mieszka włosowego iuzyskanie odrostu jest możliwe). Ten drugi rodzaj drugim i jest bardzo powszechny. Spowodowane jest ono: stosowaniem chemioterapeutyków, zatruciem metalami ciężkimi, porodem, wstrząsem emocjonalnym, zabiegiem operacyjnym, anemią, przyjmowaniem leków, zaburzeniami funkcji tarczycy, przewlekłym stresem, zmianami hormonalnymi, przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych dłużej niż rok, nadciśnieniem, cukrzycą, otyłością i innymi.

W zależności od typu łysienia lub nadmiernego wypadania włosów stosuje się odpowiednie leczenie farmakologiczne, czasami również psychoterapię i działania zewnętrzne. W Soft Skin Clinic – klinice włosów Wrocław proponujemy naszym pacjentom i pacjentkom sprawdzoną metodę leczenia.

Każdy Wasz włos jest dla nasz ważny!

Leczenie łysienia

DR CYJ Hair Filler – Peptydowa terapia włosów – to nowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej i dermatologicznych. Unikatowa formuła siedmiu peptydów i kwasu hialuronowego podawana w formie wkłuć zatrzymuje wypadanie włosów, przyspiesza ich odrost, zagęszcza je i pogrubia.

Podstawowe informacje

Spektakularne efekty już po 2 miesiącach! Tylko 4 sesje co 2 tygodnie!

Innowacyjność DR CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez dwa tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Zabieg trwa ok. 30 min i jest praktycznie bezbolesny – nie wymaga znieczulenia.

Właściwości

 • powstrzymuje wypadanie włosów,
 • skuteczny w walce z alopecją (łysienie),
 • przyspiesza odrost włosów,
 • pogrubia i zagęszcza włosy,
 • pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy,
 • rewitalizuje mieszki włosowe,
 • pielęgnuje skórę głowy,
 • wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.
Cellbooster Hair od 550 zł Zobacz pełny cennik
Jesteś zainteresowany/ana tym zabiegem? Zadzwoń+48 717 162 479 Napiszrejestracja@softskin-clinic.pl
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Umów się na wizytę

Dr CYJ Hair Filler to innowacyjny produkt, skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego.

Innowacyjność DR CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana przez Caregen technologia PRZEDŁUŻONEGO UWALNIANIA SUBSTANCJI AKTYWNYCH – „Sustained Release Technology” – działa jeszcze 14 dni po aplikacji. Minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Zalety
Składniki aktywne
Przeciwwskazania
Zalety
 • minimalna bolesność zabiegu,
 • krótki czas zabiegu – wysokostężony preparat peptydowy,
 • optymalna ilość skoncentrowanego produktu (1ml) z opatentowaną technologią przedłużonego uwalniania składników aktywnych,
 • wygodna forma strzykawki gotowej do użycia.
Składniki aktywne

Kwas hialuronowy (0,7%)

Dekapeptyd-10; Oktapeptyd-11; Oktapeptyd-2

 • Pobudzenie angiogenezy w obrębie mieszków włosowych,
 • Zahamowanie apoptozy,
 • Stymulacja wzrostu włosa.

Dekapeptyd-18; Dekapeptyd-28

 • aktywacja wzrostu włosa poprzez białka Wnt,
 • pobudzenie komórek macierzystych,
 • namnażanie keratynocytów.

Oligopeptyd-54

 • zablokowanie wpływu DHT powodującego łysienie,
 • zatrzymanie wypadania włosów.

Oligopeptyd-71

 • przywrócenie pigmentacji włosów,
 • formowanie nowych włosów.
Przeciwwskazania
 1.  choroba nowotworowa,
 2. stan zapalny okolicy owłosionej skóry głowy,
 3. otwarte rany okolicy owłosionej skóry głowy,
 4. ciąża i okres karmienia piersią.

Cennik

Leczenie łysienia
Cellbooster Hair
od 550 zł
DR CYJ Hair Filler

Pakiet 4 zabiegów w cenie 2600 zł

700 zł
Osocze bogatopłytkowe Artrex ACP
od 900 zł od 850 zł
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie