Skuteczne połączenia mezoterapii oraz płatków kolagenowych

Synergia działania dwóch preparatów preparatów gwarantuje intensywne nawilżenie, regenerację oraz rozjaśnienie skóry, co zapewnia odmłodzony, promienny i zdrowy wygląd okolicy oka.

 

W wakacyjnej cenie 249 zł

Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / TC Cryo (kriolipoliza kontrastowa)

TC Cryo (kriolipoliza kontrastowa)

W Soft Skin Dermaclinic dbamy o najwyższą skuteczność naszych zabiegów, dlatego wybierając nowe urządzenia do naszej kliniki kierujemy się badaniami klinicznymi, które potwierdzają efektywność danej technologii. Po wielu miesiącach szukania najbardziej efektywnej aparatury na ciało, zdecydowaliśmy się na bezkonkurencyjny Tc Cryo, który opiera swoje działanie na innowacyjnym mechanizmie kriolipolizy kontrastowej. Połączenie ciepła i zimna skutkuje zmianą metabolizmu tkanki tłuszczowej, w wyniku czego dochodzi do widocznej i satysfakcjonującej utraty tkanki tłuszczowej. Jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru tłuszczu z brzucha, podbródka, ud, pośladków i ramion to jest to zabieg idealny dla Ciebie! Jeśli podejmowałeś różne sposoby na zgubienie nadmiaru kilogramów i nie przynosiło to satysfakcjonujących efektów, to jest to zabieg dla Ciebie!

Podstawowe informacje

TC Cryo swój mechanizm działania opiera na kriolipolizie kontrastowej, jest to naprzemienne działanie wysokich i niskich temperatur. Podczas zabiegu tkanka zostaje ochłodzona do nawet kilku stopni Celcjusza, prowadzi to do zmiany białego tłuszczu w brązowy, który zostanie „spalony” i zmetabolizowany w trakcie kolejnych zabiegów. Po serii zabiegów TC Cryo dochodzi również do spowolnienia produkcji nowych, komórek tłuszczowych, dlatego efekt utraty tkanki tłuszczowej jest długotrwały. Po zabiegu nie tylko zmniejszą się depozyty tłuszczu w miejscu zabiegowym, ale skóra stanie się również jędrniejsza, bardziej sprężysta i wygładzona. Dlatego nie ma podstaw, żeby obawiać się wiotkiej skóry po serii zabiegowej.

TC Cryo to urządzenie z certyfikacją medyczną ze wskazaniem do objętościowego redukowania tkanki tłuszczowej. W czasie terapii miejsce zabiegowe zostaje poddane kilku cyklom schładzania i podgrzewania tkanki. Naprzemienne działanie ciepła i zimna wywołuje szok termiczny, co skutkuje znacznym zwiększeniem tempa spalania nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Dzieje się tak w wyniku uwolnienia do organizmu dwóch kluczowych hormonów iryzyny i FGF21, który odpowiadają za spektakularną utratę centymetrów.

Iryzyna jest nazywana hormonem „wysiłku fizycznego”. Powoduje:

 • przemianę nagromadzonego tłuszczu białego w brązowy,
 • hamuje tworzenie się nowej tkanki tłuszczowej,
 • obniża poziom trójglicerydów we krwi.

FGF21 odpowiada w organizmie za:

 • przemianę nagromadzonego tłuszczu białego w brązowy,
 • hamuje tworzenie się nowej tkanki tłuszczowej,
 • zmniejsza insulinooporność,
 • hamuje produkcję cholesterolu.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg jest komfortowy i właściwie bezbolesny. Po przeprowadzeniu konsultacji wstępnej, kosmetolog w miejscu zabiegowym nakłada specjalne pasy, po czym rozpoczyna się zabieg TC Cryo, który trwa 55 minut. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt, zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów w odstępie czasowym wynoszącym około 6-7 dni. Zalecamy łączenie zabiegów ze zmianą nawyków żywieniowych, efekty będą szybciej widoczne i bardziej długotrwałe.

Zalety zabiegu TC Cryo

 • Zabieg jest bezbolesny i komfortowy.
 • Zabieg jest w pełni bezpieczny, co potwierdzają liczne badania kliniczne.
 • Zabieg może odbywać się w pozycji siedzącej, bądź leżącej i trwa około 55 minut.
 • Zabieg charakteryzuje niezwykle wysoka skuteczność, nieosiągalną dla innych technologii.
 • Wystarczą tylko 4 zabiegi, aby zobaczyć spektakularne efekty i spadające centymetry.

Okolice zabiegowe

Zabieg TC Cryo może zostać wykonany w następujących okolicach:

 • Brzuch i boczki,
 • Uda,
 • Pośladki,
 • Ramiona,
 • Podbródek.

TC Cryo doskonale poradzi sobie z lokalnie zgromadzoną tkanką tłuszczową, która jest na oporna na wszelkie sposoby odchudzania.

Jeśli nieskutecznie walczysz ze zgromadzoną lokalnie tkanką tłuszczową i żadne zaawansowane zabiegi, restrykcyjna dieta nie przynoszą satysfakcjonujących efektów, to gwarantujemy, że Tc Cryo sprawi, że pozbędziesz się opornej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zmniejszy się tendencja do tworzenia nowej tkanki tłuszczowej. Mechanizm szoku termicznego, wykorzystanego w TC Cryo, czyli naprzemienne działanie ciepła i zimna sprawia, że zmienia się metabolizm tkanki tłuszczowej i w łatwiejszy sposób się jej pozbędziemy.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne, podczas których zostanie ustalony indywidualny plan zabiegowy!

Przejdź do cennika
Jesteś zainteresowany/ana tym zabiegem? Zadzwoń+48 717 162 479 Napiszrejestracja@softskin-clinic.pl
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Umów się na wizytę
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 241 opinii
Zobacz opinie