Treść strony

Redukcja tkanki tłuszczowej
Jedna okolica (brzuch, uda lub ramiona)
650 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

TC Cryo (kriolipoliza kontrastowa)

W Soft Skin Dermaclinic dbamy o najwyższą skuteczność naszych zabiegów, dlatego wybierając nowe urządzenia do naszej kliniki kierujemy się badaniami klinicznymi, które potwierdzają efektywność danej technologii. Po wielu miesiącach szukania najbardziej efektywnej aparatury na ciało, zdecydowaliśmy się na bezkonkurencyjny Tc Cryo, który opiera swoje działanie na innowacyjnym mechanizmie kriolipolizy kontrastowej. Połączenie ciepła i zimna skutkuje zmianą metabolizmu tkanki tłuszczowej, w wyniku czego dochodzi do widocznej i satysfakcjonującej utraty tkanki tłuszczowej. Jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru tłuszczu z brzucha, podbródka, ud, pośladków i ramion to jest to zabieg idealny dla Ciebie! Jeśli podejmowałeś różne sposoby na zgubienie nadmiaru kilogramów i nie przynosiło to satysfakcjonujących efektów, to jest to zabieg dla Ciebie!

Podstawowe informacje

TC Cryo swój mechanizm działania opiera na kriolipolizie kontrastowej, jest to naprzemienne działanie wysokich i niskich temperatur. Podczas zabiegu tkanka zostaje ochłodzona do nawet kilku stopni Celcjusza, prowadzi to do zmiany białego tłuszczu w brązowy, który zostanie „spalony” i zmetabolizowany w trakcie kolejnych zabiegów. Po serii zabiegów TC Cryo dochodzi również do spowolnienia produkcji nowych, komórek tłuszczowych, dlatego efekt utraty tkanki tłuszczowej jest długotrwały. Po zabiegu nie tylko zmniejszą się depozyty tłuszczu w miejscu zabiegowym, ale skóra stanie się również jędrniejsza, bardziej sprężysta i wygładzona. Dlatego nie ma podstaw, żeby obawiać się wiotkiej skóry po serii zabiegowej.

TC Cryo to urządzenie z certyfikacją medyczną ze wskazaniem do objętościowego redukowania tkanki tłuszczowej. W czasie terapii miejsce zabiegowe zostaje poddane kilku cyklom schładzania i podgrzewania tkanki. Naprzemienne działanie ciepła i zimna wywołuje szok termiczny, co skutkuje znacznym zwiększeniem tempa spalania nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Dzieje się tak w wyniku uwolnienia do organizmu dwóch kluczowych hormonów iryzyny i FGF21, który odpowiadają za spektakularną utratę centymetrów.

Iryzyna jest nazywana hormonem „wysiłku fizycznego”. Powoduje:

 • przemianę nagromadzonego tłuszczu białego w brązowy,

 • hamuje tworzenie się nowej tkanki tłuszczowej,

 • obniża poziom trójglicerydów we krwi.

FGF21 odpowiada w organizmie za:

 • przemianę nagromadzonego tłuszczu białego w brązowy,

 •  hamuje tworzenie się nowej tkanki tłuszczowej,

 • zmniejsza insulinooporność,

 • hamuje produkcję cholesterolu.

Efekty

Jak przebiega zabieg?

Zabieg jest komfortowy i właściwie bezbolesny. Po przeprowadzeniu konsultacji wstępnej, kosmetolog w miejscu zabiegowym nakłada specjalne pasy, po czym rozpoczyna się zabieg TC Cryo, który trwa 55 minut. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt, zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów w odstępie czasowym wynoszącym około 6-7 dni. Zalecamy łączenie zabiegów ze zmianą nawyków żywieniowych, efekty będą szybciej widoczne i bardziej długotrwałe.

Zalety zabiegu TC Cryo

 • Zabieg jest bezbolesny i komfortowy.

 • Zabieg jest w pełni bezpieczny, co potwierdzają liczne badania kliniczne.

 • Zabieg może odbywać się w pozycji siedzącej, bądź leżącej i trwa około 55 minut.

 • Zabieg charakteryzuje niezwykle wysoka skuteczność, nieosiągalną dla innych technologii.

 • Wystarczą tylko 4 zabiegi, aby zobaczyć spektakularne efekty i spadające centymetry.

Okolice zabiegowe

Zabieg TC Cryo może zostać wykonany w następujących okolicach:

 • Brzuch i boczki,
 • Uda,
 • Pośladki,
 • Ramiona,
 • Podbródek.

TC Cryo doskonale poradzi sobie z lokalnie zgromadzoną tkanką tłuszczową, która jest na oporna na wszelkie sposoby odchudzania.

Jeśli nieskutecznie walczysz ze zgromadzoną lokalnie tkanką tłuszczową i żadne zaawansowane zabiegi, restrykcyjna dieta nie przynoszą satysfakcjonujących efektów, to gwarantujemy, że Tc Cryo sprawi, że pozbędziesz się opornej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zmniejszy się tendencja do tworzenia nowej tkanki tłuszczowej. Mechanizm szoku termicznego, wykorzystanego w TC Cryo, czyli naprzemienne działanie ciepła i zimna sprawia, że zmienia się metabolizm tkanki tłuszczowej i w łatwiejszy sposób się jej pozbędziemy.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne, podczas których zostanie ustalony indywidualny plan zabiegowy!

Cennik

TC Cryo

Jedna okolica (brzuch, uda lub ramiona)
Pakiet 5 zabiegów 2400 zł
650 zł
Powrót na górę strony