Treść strony

O nas

Soft Skin
dermatologia, medycyna estetyczna, kosmetologia i wiele więcej

Soft Skin Medical Center to wyjątkowe miejsce stworzone przez dr n. med. Elżbietę Wojtowicz-Prus, specjalistę dermatologa. To miejsce, w którym o zdrowie i urodę dbają prawdziwi profesjonaliści i pasjonaci, oparte na ponad 15 letnim doświadczeniu. Dbałość o jakość, profesjonalizm i skuteczność oferowanych usług skupiona jest wokół pacjenta. Nieustannie szkolimy się i rozwijamy rozszerzając portfolio naszych usług. Obecnie oferujemy zabiegi i konsultacje z zakresu dermatologii, dermatochirurgii, kosmetologii, medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, ginekologii estetycznej, alergologii, fizjoterapii i dietetyki. Tak dobrany zakres usług i kompetencji pozwala na tworzenie skutecznych, wzajemnie uzupełniających się terapii dostosowanych do oczekiwań naszych pacjentów.

Jesteś zainteresowany medycyną estetyczną?

Pamiętaj, że dbając o urodę w Soft Skin Dermaclinic, nie ryzykujesz zdrowia, ponieważ…

  • Założycielka kliniki skupiła wokół siebie najlepszych ekspertów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii.
  • Wszystkie zabiegi estetyczne wykonuje się je pod nadzorem specjalisty dermatologa. Dzięki temu ewentualne problemy dermatologiczne są szybko diagnozowane i leczone zgodnie z najnowszą wiedzą kliniczną.
  • Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus wybiera do swojej kliniki najwyższej klasy technologie, które mają udokumentowane działanie terapeutyczne i potwierdzone bezpieczeństwo. Zespół kliniki szczególnie odpowiedzialnie podchodzi do zabiegów laserowych, które są potężną bronią w dermatologii estetycznej. W Soft Skin laseroterapia ma charakter medycznych procedur, stosowanych nie tylko w odmładzaniu i liftingach, lecz także w leczeniu rumienia, rozszerzonych naczyń, przebarwień, trądzików, blizn, rozstępów i grzybicy paznokci.

Jesteś pacjentem dermatologicznym?

Dbając o zdrowie w Soft Skin Dermaclinic nie ryzykujesz urody, ponieważ…

  • Nawet najbardziej zaawansowane leczenie dermatologiczne nie zawsze oznacza, że musisz rezygnować z urody.
  • Zespół wrocławskiej kliniki minimalizuje skutki uboczne terapii chorób skóry za pomocą zabiegów kosmetologicznych.
  • Łączymy leczenie dermatologiczne z zabiegami estetycznymi, proponując pacjentom zabiegi estetyczne wspierające terapię oraz układając dla nich odpowiednią pielęgnację domową.

Soft Skin dba o skórę holistycznie!

Skóra, największy organ naszego ciała, jest obrazem kondycji całego organizmu, dlatego łączymy dermatologię z innymi dyscyplinami medycznymi. Holistyczne podejście w rozumieniu Soft Skin Dermaclinic oznacza, że pacjenci otrzymują bezpośrednio w klinice zarówno leczenie dermatologiczne, zabiegi estetyczne i chirurgiczne, jak i wsparcie psychologiczne oraz dietetyczne.

  • Mając na uwadze, jak ważne dla zdrowia i wyglądu skóry jest odpowiednie odżywianie, oferujemy na miejscu konsultacje dietetyczne. Jeśli na konsultacji okazuje się, że problem dermatologiczny ma związek z dietą, dr Wojtowicz-Prus kieruje pacjenta do przyjmującego w klinice dietetyka i czuwa nad całością terapii.
  • Konsultacje psychologiczne pozwalają nam skutecznie i sprawnie leczyć takie choroby skóry, których źródło leży w samopoczuciu i zdrowiu psychicznym (depresje, lęki, nerwice etc.). Psychodermatologia to coraz prężniej rozwijająca się dyscyplina medyczna.
  • Od diagnozy – przez zabieg – po estetykę. Podczas usuwania zmian skórnych szczególnie ważna jest współpraca dermatologa, chirurga i dermatologa estetycznego. W Soft Skin diagnozujemy i dokumentujemy zmiany skórne, dobieramy właściwe metody ich usuwania, w uzasadnionych przypadkach kierując wycinek do badania histopatologicznego. Zajmujemy się również terapią blizn po zabiegach chirurgicznych, dzięki którym proces gojenia przebiega prawidłowo, a ślady są niewielkie.

Dbamy o zdrowie skóry

Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus wybiera do swojej kliniki najwyższej klasy technologie – o udokumentowanym działaniu terapeutycznym oraz najwyższym bezpieczeństwie. W Klinice laseroterapia ma charakter medycznych procedur, stosowanych nie tylko w odmładzaniu i liftingach, lecz także w leczeniu rumienia, rozszerzonych naczyprzebarwień, trądzików, blizn, rozstępów i grzybicy paznokci.

Pielęgnujemy urodę

Wszystkie zabiegi estetyczne wykonujemy pod nadzorem dermatologa. Ewentualne problemy dermatologiczne są szybko diagnozowane i skutecznie leczone zgodnie z wiedzą kliniczną. Minimalizujemy skutki uboczne terapii chorób skóry. Proponujemy pacjentom zabiegi estetyczne wspierające terapię i układamy odpowiednią pielęgnację domową.

Myślimy holistycznie

Ponieważ skóra jest obrazem kondycji całego organizmu, łączymy dermatologię z innymi dyscyplinami medycznymi. Holistyczne podejście w naszym rozumieniu oznacza, że pacjenci otrzymują bezpośrednio w klinice zarówno leczenie dermatologiczne, zabiegi estetyczne i chirurgiczne, jak i wsparcie psychologiczne oraz dietetyczne.

Powrót na górę strony