Treść strony

Dermapen 4(ampułka + maska )
Twarz, szyja, dekolt
950 zł
869 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

Dermapen 4.0 – mikronakłuwanie skóry

DERMAPEN™ stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Mikronakłuwanie frakcyjne skóry pozwala również na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny. W tym celu stosuje się koktajle mezoterapeutyczne, osocze bogatopłytkowe, preparaty na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki, aminokwasy w zależności od wskazania. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Właściwości

 • krótki czas zabiegu,
 • mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjenta,
 • automatyczna kontrola głębokości iniekcji – podczas jednego zabiegu możliwość nakłuwania na różnych głębokościach,
 • największa szybkość działania,
 • molibdenowe igły – bardzo cienkie i nie wywołujące reakcji alergicznych,
 • krótki czas rekonwalescencji,
 • sterylność zabiegu (wymienne jednorazowe igły),
 • możliwość głębokiego przenikania substancji aktywnych do naskórka i skóry właściwej.

Wskazania

 • poprawa jakości skóry (widoczne spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu, zmniejszenie widoczności porów),
 • ujednolicenie kolorytu skóry,
 • leczenie blizn (potrądzikowych, pooperacyjnych i pooparzeniowych),
 • leczenie rozstępów,
 • leczenie łysienia.

Przebieg zabiegu

Zabieg z zastosowaniem DERMAPEN™ trwa około 30-40 minut. Krem znieczulający nakładamy na powierzchnię skóry celem poprawy komfortu pacjenta i zminimalizowania dolegliwości bólowych w trakcie zabiegu.

Urządzenie daje wyjątkową możliwość dobrania głębokości wkłuć, w zależności od okolicy, wskazania i grubości skóry, ze zmianą głębokości w trakcie zabiegu. Substancje aktywne, które użyte zostaną w trakcie zabiegu, nakładane są równomiernie na leczony obszar skóry, a liczne mikrootwory uzyskane dzięki działaniu pulsujących igieł DermaPen™ sprzyjają głębokiej penetracji składników aktywnych w skórę. W ten sposób, po naniesieniu na skórę odpowiedniego preparatu wykonujemy kilka pasaży celem jak najdokładniejszego pokrycia leczonych powierzchni. W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia. Następnego dnia skóra może być zaróżowiona, napięta. Zarówno po samym zabiegu, jak i w kolejnych dniach, polecamy stosowanie specjalnych preparatów, które przyspieszają gojenie skóry, zmniejszają rumień oraz obrzęk. Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie.

Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt stabilizuje się w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu.

Po zabiegu

 • Możesz odczuwać bolesność w obszarze poddanym zabiegowi. Częstotliwość oraz nasilenie odczuwalnego dyskomfortu zmniejsza się sukcesywnie z każdym dniem.
 • Bezpośrednio po zabiegu odczuwane są lekkie swędzenie i krótkotrwałe pieczenie. Przez najbliższe kilka dni widoczne może być zaczerwienienie i obrzęk na obszarze poddanym zabiegowi. Skóra będzie lekko bolesna i tkliwa. Stan ten jest normalną reakcją organizmu na zabieg, nie wymaga specjalnej troski i ustępuje samoistnie.
 • Mogą wystąpić także krwiaki, jak po każdym nakłuciu skóry.
 • Całkowicie unikaj słońca i solarium przez 6 tyg. po zabiegu.

Cennik

Dermapen 4 (ampułka + maska )

Indywidualnie dobrany preparat do potrzeb skóry pacjenta MG Collection Dermapen

Twarz

729 zł
679 zł

Twarz, szyja

850 zł
729 zł

Twarz, szyja, dekolt

950 zł
869 zł

Dermapen 4 (ampułka +maska+uber peel)

Indywidualnie dobrany preparat do potrzeb skóry pacjenta MG Collection Dermapen

Twarz

800 zł
779 zł

Twarz, szyja

900 zł
829 zł

Twarz, szyja, dekolt

1 050 zł
949 zł

Dermapen 4 (ampiłka +maska+fibryna bogatoplytkowa)

Indywidualnie dobrany preparat do potrzeb skóry pacjenta MG Collection Dermapen

Twarz

1 400 zł
1 299 zł

Twarz, szyja

1 550 zł
1 399 zł

Twarz, szyja, dekolt

1 850 zł
1 599 zł
Powrót na górę strony