fbpx
PN.-PT. 9:00 - 20:00; SOB. 9:00 - 15:00
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

O nas

Example Of About Us Page

Soft Skin - dermatologia, medycyna estetyczna, kosmetologia i wiele więcej

Klinika dermatologii i medycyny estetycznej Soft Skin założona w centrum Wrocławia przez dr n. med. Elżbietę Wojtowicz-Prus to wyjątkowe miejsce, w którym o zdrowie i urodę skóry dbają prawdziwi profesjonaliści. Twórczyni kliniki jest wiceordynatorem Oddziału Dermatologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, specjalistą dermatologiem i współtwórcą innowacyjnych metod leczenia. Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus prowadzi badania kliniczne i publikuje prace naukowe z zakresu dermatologii o międzynarodowym zasięgu. W Soft Skin przyjmuje pacjentów z problemami dermatologicznymi, zajmuje się szeroko dermatologią dziecięcą, ale równie intensywnie rozwija profesjonalną medycynę estetyczną, opartą na prawdziwych kompetencjach. Twórczyni Soft Skin skupiła wokół siebie najlepszych ekspertów: chirurgów, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów. Traktując skórę holistycznie klinika oferuje także pacjentom terapie dietetyczne i psychologiczne. Wszyscy eksperci pracują na miejscu, pod jednym dachem, a lekarze wszystkich specjalizacji konsultują się ze sobą w razie potrzeby.

Jesteś zainteresowany medycyną estetyczną?

Pamiętaj, że dbając o urodę w Soft Skin Dermaclinic, nie ryzykujesz zdrowia, ponieważ…

  • Założycielka kliniki skupiła wokół siebie najlepszych ekspertów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii.
  • Wszystkie zabiegi estetyczne wykonuje się je pod nadzorem specjalisty dermatologa. Dzięki temu ewentualne problemy dermatologiczne są szybko diagnozowane i leczone zgodnie z najnowszą wiedzą kliniczną.
  • Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus wybiera do swojej kliniki najwyższej klasy technologie, które mają udokumentowane działanie terapeutyczne i potwierdzone bezpieczeństwo. Zespół kliniki szczególnie odpowiedzialnie podchodzi do zabiegów laserowych, które są potężną bronią w dermatologii estetycznej. W Soft Skin laseroterapia ma charakter medycznych procedur, stosowanych nie tylko w odmładzaniu i liftingach, lecz także w leczeniu rumienia, rozszerzonych naczyń, przebarwień, trądzików, blizn, rozstępów i grzybicy paznokci.

Jesteś pacjentem dermatologicznym?

Dbając o zdrowie w Soft Skin Dermaclinic nie ryzykujesz urody, ponieważ.. .

  • Nawet najbardziej zaawansowane leczenie dermatologiczne nie zawsze oznacza, że musisz rezygnować z urody.
  • Zespół wrocławskiej kliniki minimalizuje skutki uboczne terapii chorób skóry za pomocą zabiegów kosmetologicznych.
  • Łączymy leczenie dermatologiczne z zabiegami estetycznymi, proponując pacjentom zabiegi estetyczne wspierające terapię oraz układając dla nich odpowiednią pielęgnację domową.

Soft Skin dba o skórę holistycznie!

Skóra, największy organ naszego ciała, jest obrazem kondycji całego organizmu, dlatego łączymy dermatologię z innymi dyscyplinami medycznymi. Holistyczne podejście w rozumieniu Soft Skin Dermaclinic oznacza, że pacjenci otrzymują bezpośrednio w klinice zarówno leczenie dermatologiczne, zabiegi estetyczne i chirurgiczne, jak i wsparcie psychologiczne oraz dietetyczne.

  • Mając na uwadze, jak ważne dla zdrowia i wyglądu skóry jest odpowiednie odżywianie, oferujemy na miejscu konsultacje dietetyczne. Jeśli na konsultacji okazuje się, że problem dermatologiczny ma związek z dietą, dr Wojtowicz-Prus kieruje pacjenta do przyjmującego w klinice dietetyka i czuwa nad całością terapii.
  • Konsultacje psychologiczne pozwalają nam skutecznie i sprawnie leczyć takie choroby skóry, których źródło leży w samopoczuciu i zdrowiu psychicznym (depresje, lęki, nerwice etc.). Psychodermatologia to coraz prężniej rozwijająca się dyscyplina medyczna.
  • Od diagnozy – przez zabieg – po estetykę. Podczas usuwania zmian skórnych szczególnie ważna jest współpraca dermatologa, chirurga i dermatologa estetycznego. W Soft Skin diagnozujemy i dokumentujemy zmiany skórne, dobieramy właściwe metody ich usuwania, w uzasadnionych przypadkach kierując wycinek do badania histopatologicznego. Zajmujemy się również terapią blizn po zabiegach chirurgicznych, dzięki którym proces gojenia przebiega prawidłowo, a ślady są niewielkie.

Co jest dla nas ważne?

Nasze specjalizacje

Dermatologia

Dermatologia jest dziedziną medycyny zajmującą się diagnostyką i leczeniem chorób skóry oraz przydatków, czyli włosów i paznokci.

Więcej
Medycyna estetyczna

Zajmujemy się procesami starzenia i korektą defektów estetycznych o różnym podłożu, mogących wpłynąć na dyskomfort płynący z własnego wyglądu.

Medycyna Estetyczna - Więcej
Dermatoskopia

Dermatoskopia (proponujemy używanie poprawnej nazwy – dermoskopia) to ocena zmian skórnych poprzez dermatoskop.

Więcej
Psychodermatologia

Psychodermatologia zaburzenia psychosomatyczne związane ze skórą oraz zaburzenia psychiczne wtórne do chorób skóry (związane z niekorzystnym ich wpływem na psychikę).

Więcej
Dermatologia dziecięca

Przebieg schorzeń dermatologicznych u dzieci jest całkowicie odmienny niż u dorosł ych, co wymusza szczegółowe podejście do diagnozy i leczenia.

Więcej
Dermatochirurgia

Chirurgia skóry obejmuje ogół zagadnień chirurgicznych w leczeniu i diagnostyce chorób skóry.

Więcej
Wenerologia

Wenerologia jest dziedziną medycyny zajmującąsię chorobami przenoszonymi drogą kontaktów seksualnych (STD).

Więcej
Dietetyka

Wielu problemów skórnych można byłoby uniknąć, gdyby stosować odpowiednią dietę.

Więcej

Skóra to…

nie tylko bariera ochronna dla organizmu. To jeden z ważniejszych organów, którego dobra kondycja ma znaczący wpływ na wiele aspektów życia.

Soft Skin Dermaclinic

Dbamy o zdrowie skóry

Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus wybiera do swojej kliniki najwyższej klasy technologie – o udokumentowanym działaniu terapeutycznym oraz najwyższym bezpieczeństwie. W Klinice laseroterapia ma charakter medycznych procedur, stosowanych nie tylko w odmładzaniu i liftingach, lecz także w leczeniu rumienia, rozszerzonych naczyprzebarwień, trądzików, blizn, rozstępów i grzybicy paznokci.

Pielęgnujemy urodę

Wszystkie zabiegi estetyczne wykonujemy pod nadzorem dermatologa. Ewentualne problemy dermatologiczne są szybko diagnozowane i skutecznie leczone zgodnie z wiedzą kliniczną. Minimalizujemy skutki uboczne terapii chorób skóry. Proponujemy pacjentom zabiegi estetyczne wspierające terapię i układamy odpowiednią pielęgnację domową.

 

Myślimy holistycznie

Ponieważ skóra jest obrazem kondycji całego organizmu, łączymy dermatologię z innymi dyscyplinami medycznymi. Holistyczne podejście w naszym rozumieniu oznacza, że pacjenci otrzymują bezpośrednio w klinice zarówno leczenie dermatologiczne, zabiegi estetyczne i chirurgiczne, jak i wsparcie psychologiczne oraz dietetyczne.