Skuteczne połączenia mezoterapii oraz płatków kolagenowych

Synergia działania dwóch preparatów preparatów gwarantuje intensywne nawilżenie, regenerację oraz rozjaśnienie skóry, co zapewnia odmłodzony, promienny i zdrowy wygląd okolicy oka.

 

W wakacyjnej cenie 249 zł

Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / HArmonyCa – biostymulator hybrydowy

HArmonyCa – biostymulator hybrydowy

Starzenie się skóry jest procesem naturalnym i postępuje wraz z wiekiem, a skóra twarzy wymaga indywidualnego podejścia. W tym czasie dochodzi do utraty elastyczności i zmniejszenia objętości tkanek miękkich.

Z upływem czasu wiąże się także zmniejszenie naturalnej zawartości kwasu hialuronowego i kolagenu, w wyniku czego skóra staje się cieńsza, a powtarzające się ruchy mięśni twarzy przyczyniają się do rozwoju zmarszczek. Skóra twarzy jest najbardziej narażona na negatywny wpływ czynników zewnętrznych, dlatego zmiany w jej obrębie są najbardziej widoczne, z tego powodu powstaje coraz więcej metod i preparatów pozwalających na przywrócenie jej dawnego wyglądu.

Specjaliści z Soft Skin Medical Center nieustannie poszerzają swoją wiedzę biorąc udział w kongresach i szkoleniach z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej, dlatego nasi Pacjenci wiedzą, że znajdują się w najlepszych rękach. W Klinice dr Elżbiety Wojtowicz-Prus nie brakuje także nowości i innowacji.

HArmonyCa – biostymulator hybrydowy Radiesse 1600 zł Zobacz pełny cennik
Jesteś zainteresowany/ana tym zabiegem? Zadzwoń+48 717 162 479 Napiszrejestracja@softskin-clinic.pl
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Umów się na wizytę

Cennik

Hydroksyapatyt wapnia
Radiesse

1,25 ml

1600 zł
HArmonyCa

2,5 ml

3000 zł 2500 zł
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 241 opinii
Zobacz opinie