Treść strony

HArmonyCa
Biostymulator hybrydowy
2500 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

HArmonyCa – biostymulator hybrydowy

Starzenie się skóry jest procesem naturalnym i postępuje wraz z wiekiem, a skóra twarzy wymaga indywidualnego podejścia. W tym czasie dochodzi do utraty elastyczności i zmniejszenia objętości tkanek miękkich. Z upływem czasu wiąże się także zmniejszenie naturalnej zawartości kwasu hialuronowego i kolagenu, w wyniku czego skóra staje się cieńsza, a powtarzające się ruchy mięśni twarzy przyczyniają się do rozwoju zmarszczek. Skóra twarzy jest najbardziej narażona na negatywny wpływ czynników zewnętrznych, dlatego zmiany w jej obrębie są najbardziej widoczne, z tego powodu powstaje coraz więcej metod i preparatów pozwalających na przywrócenie jej dawnego wyglądu.

Specjaliści z Soft Skin Medical Center nieustannie poszerzają swoją wiedzę biorąc udział w kongresach i szkoleniach z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej, dlatego nasi Pacjenci wiedzą, że znajdują się w najlepszych rękach. W Klinice dr Elżbiety Wojtowicz-Prus nie brakuje także nowości i innowacji.

Czym jest HArmonyCa?

HArmonyCa o pierwszy hybrydowy biostymulator tkankowy, który łączy harmonijne działanie dwóch składników aktywnych: usieciowanego kwasu hialuronowego z hydroksyapatytem wapnia zamkniętym w mikrosferach. Jego zadaniem jest przywrócenie skórze naturalnego blasku i zredukowanie objawów starzenia. Unikalne połączenie składników pozwala na jego długie działanie, a efekty widoczne są już po jednej sesji zabiegowej.

Dlaczego takie połączenie?

Usieciowany kwas hialuronowy daje natychmiastowy efekt zwiększenia objętości i efekt uniesienia tkanki. Natomiast hydroksyapatyt wapnia cechuje długotrwałość działania. Jego mikrosfery pobudzają fibroblasty do wzrostu i produkcji składników macierzy zewnątrzkomórkowej – kolagenu i elastyny.

Jak działa HArmonyCa?

HArmonyCa to preparat medyczny, który może być podawany tylko przez wykwalifikowanych specjalistów, uprzednio przeszkolonych do prawidłowego wykonania zabiegu. Produkt ten aplikowany jest głębokich warstw skóry właściwej dzięki czemu dodaje objętości i natychmiastowo uzyskiwany jest efekt uniesienia skóry. W tym samym czasie mikrosfery hydroksyapatytu wapnia zaczynają działać stymulując fibroblasty, dzięki czemu dochodzi do zwiększonej produkcji włókien kolagenowych typu I i III oraz elastyny. W czasie gdy po zabiegu kwas hialuronowy ulega biodegradacji, w jego miejsce powstaje stabilny szkielet kolagenowy – zupełnie jak w młodej skórze.

Jakie są spodziewane efekty?

Przede wszystkim zabieg z użyciem preparatu HArmonyCa daje natychmiastowy efekt zwiększenia objętości tkanek, wygładzenia i napięcia skóry oraz spłycenia zmarszczek na obszarze zabiegowym. Natomiast finalne skutki terapii widoczne są między 3 a 4 miesiącem od momentu wykonania zabiegu. To wtedy powstaje stabilny szkielet kolagenowy. Hydroksyapatyt wapnia wykazuje właściwości stymulujące do 12 miesięcy od podania preparatu, a efekty zabiegowe są widoczne nawet do 3 lat. Dodatkowym atutem jest rekomendowana seria zabiegów – wystarczy tylko 1 by cieszyć się długotrwałymi efektami przez wiele miesięcy.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu HArmonyCa

  • ciąża oraz okres karmienia piersią
  • stany zapalne i infekcje w obrębie wykonywanego zabiegu (np: opryszczka) oraz ogniska zapalne w występujące w okolicy (np: zapalenie zatok)
  • aktywne choroby tkanki łącznej (np: toczeń, twardzina)
  • tendencja do keloidów i blizn przerosłych
  • stosowanie leków rozrzedzających krew na kilka dni przed zabiegiem

Zapraszamy serdecznie na konsultacje w zakresie medycyny estetycznej i ułożenie całego planu terapeutycznego do naszych specjalistów w klinice Soft Skin Medical Center.

Cennik

HArmonyCa

Biostymulator hybrydowy
2500 zł

Nasz Zespół

Mogą Cię zainteresować również:

Powrót na górę strony