Skuteczne połączenia mezoterapii oraz płatków kolagenowych

Synergia działania dwóch preparatów preparatów gwarantuje intensywne nawilżenie, regenerację oraz rozjaśnienie skóry, co zapewnia odmłodzony, promienny i zdrowy wygląd okolicy oka.

 

W wakacyjnej cenie 249 zł

Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Jak dojechać do Kliniki?
Rozwiń

Klinika położona jest na parterze budynku „STARTER” niedaleko galerii Wroclavia. W galerii znajduje się wielopoziomowy parking z którego warto skorzystać wybierając się na wizytę. Wybierając wyjście przy sklepie „CCC” wyjdziemy wprost na przejcie dla pieszych a po drugiej stronie ulicy, tuż za przejściem znajduje się klinika Soft Skin

Czy mogę zapłacić inaczej niż tylko gotówką?
Rozwiń

W Klinice stosujemy różne formy płatności – gotówką i kartą. Możliwe jest również rozliczenie usługi za pomocą płatności ratalnej. Podpisaliśmy umowę z firmą Mediraty – https://www.mediraty.pl

Czy Klinika przyjmuje dzieci?
Rozwiń

Jedną z naszych specjalizacji jest dermatologia dziecięca.
Dermatologia dziecięca jest niezwykle trudnym działem dermatologii. Choroby dermatologiczne u dzieci różnią się od chorób dorosłych m. in. specyfikacją, terapią oraz diagnostyką. W okresie rozwoju dziecka, skóra i jej przydatki podlegają procesowi dojrzewania i ciągłej modyfikacji, dlatego przebieg schorzeń dermatologicznych u dzieci jest całkowicie odmienny niż u dorosłych, co wymusza szczegółowe podejście do diagnozy i leczenia w zakresie chorób skóry, włosów i paznokci u dzieci.

Nasz zespół ma ogromne doświadczenie w leczeniu dzieci.

Czy na swój zabieg mogę przyjść z dzieckiem?
Rozwiń

Soft Skin Medical Center jest placówką przyjazną małym pacjentom. Zabiegi dermatologiczne dedykujemy również dzieciom.
Nasz personel nie zajmuje się dziećmi w czasie, gdy mama bierze udział w zabiegu dla siebie. Dziecko może zostać w recepcji.

Jakie są możliwości modyfikacji cen zabiegów?
Rozwiń

Ceny zabiegów w cenniku są określone dla standardowych preparatów. Istnieje możliwość zamiany preparatu na inny ze względu na cenę (droższy lub tańszy) oraz przeznaczenie. Nie zawsze zabieg o którym myślał pacjent jest dla niego optymalnym rozwiązaniem. Ostateczna cena jest efektem doboru typu zabiegu do problemu oraz doboru preparatów/kosmetyków.

Dodatkowo sezonowo organizujemy promocje cenowe na dane zabiegi oraz akcje podarunkowe. Zapytaj w recepcji o najnowsze oferty specjalne lub czytaj na www i/lub na Facebooku.

Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 241 opinii
Zobacz opinie