fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Najczęstsze pytania

Aenean Cras Tortor

Jak dojechać do Kliniki?

Zwróćcie uwagę, że google maps nie kieruje do wnętrza podwórka. Jadąc ulicą Dąbrowskiego należy wjechać w ostatni wjazd w podwórko po prawej stronie, tuż przed apteką i skrzyżowaniem z ulicą Kościuszki.

Czy mogę zapłacić inaczej niż tylko gotówką?

W Klinice stosujemy różne formy płatności – gotówką i kartą. Możliwe jest również rozliczenie usługi za pomocą płatności ratalnej. Podpisaliśmy umowę z firmą Mediraty – https://www.mediraty.pl

Czy Klinika przyjmuje dzieci?

Jedną z naszych specjalizacji jest dermatologia dziecięca.
Dermatologia dziecięca jest niezwykle trudnym działem dermatologii. Choroby dermatologiczne u dzieci różnią się od chorób dorosłych m. in. specyfikacją, terapią oraz diagnostyką. W okresie rozwoju dziecka, skóra i jej przydatki podlegają procesowi dojrzewania i ciągłej modyfikacji, dlatego przebieg schorzeń dermatologicznych u dzieci jest całkowicie odmienny niż u dorosł ych, co wymusza szczegółowe podejście do diagnozy i leczenia w zakresie chorób skóry, włosów i paznokci u dzieci.

Nasz zespół ma ogromne doświadczenie w leczeniu dzieci.

Czy na swój zabieg mogę przyjść z dzieckiem?

Soft Skin Dermaclinic jest placówką przyjazną małym pacjentom. Zabiegi dermatologiczne dedykujemy również dzieciom, które w oczekiwaniu na wizytę mogą zająć się zabawą w kąciku dla dzieci.
Nasz personel nie zajmuje się dziećmi w czasie, gdy mama bierze udział w zabiegu dla siebie. Dziecko może zostać w recepcji.

Jakie są możliwości modyfikacji cen zabiegów?

Ceny zabiegów w cenniku są określone dla standardowych preparatów. Istnieje możliwość zamiany preparatu na inny ze względu na cenę (droższy lub tańszy) oraz przeznaczenie. Nie zawsze zabieg o którym myślał pacjent jest dla niego optymalnym rozwiązaniem. Ostateczna cena jest efektem doboru typu zabiegu do problemu oraz doboru preparatów/kosmetyków.
Dodatkowo sezonowo organizujemy promocje cenowe na dane zabiegi oraz akcje podarunkowe. Zapytaj w recepcji o najnowsze oferty specjalne lub czytaj na www i/lub na Facebooku.

Czy mają Państwo program lojalnościowy?

Naszym stałym klientom i sympatykom proponujemy udział w programie Skin Ekspert. W ramach programu zapraszamy na okresowe elitarne spotkania z najnowszymi rozwiązaniami kosmetycznymi. 50 zgromadzonych punktów uprawnia do udziału w programie i zaproszenia do testowania nowych produktów i usług Soft Skin. Punkty można też wymieniać na rabaty.

Ogólne zasady: każda wizyta jest punktowana liczbą punktów odpowiednią do wielkości wydatków, weź wizytówkę Soft Skin i wpisz na niej swoje imię i nazwisko jako osoby rekomendującej Klinikę swoim znajomym, a każda osoba, która pojawi się z taką wizytówką dodaje punkty do Twojego pakietu (szczegóły w Regulaminie dostępnym w recepcji Kliniki).