PN - PT 11:00 - 19:00, SOB 9:00 - 14:00
rejestracja@pokaż email
+48 512 pokaż numer

Specjalizacje

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Klinika Soft Skin Wrocław

Piękna skóra, jędrna, elastyczna, bez zmarszczek, przebarwień, pajączków. Smukła sylwetka, pozbawiona cellulitu. Można to wszystko osiągnąć, w mądry sposób korzystając z medycyny estetycznej. Chcesz wiedzieć, jak?

W Soft Skin Dermaclinic projektujemy terapie estetyczne, dopasowane do metryki i wieku biologicznego pacjentów. Indywidualnie dobieramy zabiegi, biorąc pod uwagę konkretne potrzeby Twojej skóry.

Koncentrujemy się przede wszystkim na poprawie jakości skóry za pomocą peelingów medycznych, mezoterapii, zabiegów laserowych i terapii osoczem bogatopłytkowym. Stosujemy nieinwazyjne liftingi high-tech np. radiofrekwencję Venus Legacy oraz Endolifting Fotona 4D.  Dzięki intensywnemu kondycjonowaniu cofamy wiek biologiczny skór naszych pacjentów, ujędrnione i zagęszczone tkanki wolniej się starzeją. Wyznajemy zasadę, że niedrogie, ale regularnie powtarzane zabiegi regeneracyjne są w stanie na długo utrzymać atrakcyjny wygląd.

Ale również dużą wprawą stosujemy botoks i kwas hialuronowy do walki ze zmarszczkami. Jako specjaliści od skóry, najpierw określamy, z czego wynika pojawienie się na niej bruzd, wiotkości, zmarszczek mimicznych. Gdy metodą na wygładzenie zmarszczek jest toksyna botulinowa, wykonujemy iniekcje z zachowaniem harmonii rysów twarzy. Podobnie podchodzimy do wypełniaczy, stosujemy je często jako finalny zabieg, wcześniej „wypełniając” i pogrubiając skórę za pomocą laserów, radiofrekwencji, mezoterapii anti-aging.

Jednocześnie pokonujemy schorzenia i niedoskonałości skórne, które pogarszają wygląd naszych pacjentów. Usuwamy rozszerzone naczynka, przebarwienia posłoneczne, niwelujemy blizny i rozstępy, zajmujemy się redukcją rozszerzonych porów i łojotoku. Jako doświadczeni dermatolodzy jesteśmy w stanie szybko unormować pracę skóry, łącząc zabiegi estetyczne z leczeniem dermatologicznym. To właśnie cenią sobie nasi pacjenci. Korzystając nawet wyłącznie z zabiegów estetycznych w Soft Skin mają pewność, że czuwamy również nad zdrowiem skóry, a wykonywane zabiegi cechuje najwyższe bezpieczeństwo.

Początków medycyny estetycznej należy upatrywać w starożytności, czyli w czasach kultu piękna w cywilizacjach starożytnych Egipcjan, Greków i Rzymian. Przeprowadzane wówczas zabiegi poprawiające urodę znacznie różniły się od dzisiejszych, jednak przyświecał im ten sam cel – poprawa wyglądu zewnętrznego.

Medycyna estetyczna pozwala usunąć niedoskonałości o różnym podłożu, co przekłada się na satysfakcję z własnego wyglądu.