Konsultacja dermatologiczna - Soft Skin
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Konsultacja dermatologiczna

Konsultacja dermatologiczna

Nowatorskie i skuteczne metody leczenia trudnych schorzeń skóry, badania kliniczne – tym zajmuje się na co dzień zespół specjalistów pod kierunkiem dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus specjalisty dermatologia. Założycielka Soft Skin specjalizuje się m.in. w leczeniu trądziku młodzieńczego, ale także innych odmian, takich jak trądzik osób dorosłych i trądzik różowaty. Mamy duże osiągnięcia w terapii łuszczycy, atopowego i łojotokowego leczenia skóry, bielactwa oraz liszajów płaskiego i twardzinowego.

Pacjenci zgłaszają się do wrocławskiej kliniki Soft Skin na leczenie alergicznych, bakteryjnych (liszajec zakaźny, czyrak itp.) i wirusowych (opryszczka, półpasiec, brodawki) chorób skóry. Zajmujemy się diagnostyką i usuwaniem zmian skórnych (m.in. brodawki łojotokowe, włókniaki, zmiany nowotworowe). Ze względu na wyposażenie w zaawansowany sprzęt w tym laser FOTONA, cieszymy się dużym zainteresowaniem pacjentów z dolegliwościami jak grzybica paznokci, czy też wymagających zabiegów dermatochirurgicznych. Prowadzimy również pacjentów z problemami utraty włosów (różne typy łysienia) .

Dlaczego dermatologia jest dziś tak ceniona?

Dermatolog to jeden z najbardziej poszukiwanych lekarzy specjalistów w ostatnim czasie. Skóra jest zwierciadłem naszego ogólnego stanu zdrowia. Dlatego też, często widać na niej objawy związane z innymi schorzeniami. Jej stan wpływa także na nasze samopoczucie. Gdy jest piękna i zdrowa, jesteśmy spokojni. Gorzej, gdy zaczyna się coś dziać niepokojącego. A dzieje się tak coraz częściej, bo skóra reaguje na zanieczyszczenie środowiska stres i szybkie tempo życia.

Nasz Zespół

Nasz zespół stanowią specjaliści dermatolodzy, pasjonaci swojej specjalizacji. Każdy może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem zdobytym również na oddziałach klinicznych renomowanych placówek we Wrocławiu. Chcesz wiedzieć więcej ? zapoznaj się co mówią nasi Pacjenci na najpopularniejszym portalu Znany Lekarz!

Podstawowe informacje

Lekarze kliniki dermatologicznej Soft Skin we Wrocławiu, pod kierunkiem dr Elżbiety Wojtowicz-Prus, zajmują się diagnostyką oraz leczeniem chorób dermatologicznych, w tym m.in.:

  • trądziku pospolitego i różowatego,
  • chorób włosów (łysienia) i paznokci,
  • chorób alergicznych,
  • atopowego i łojotokowego zapalenia skóry,
  • łuszczycy, bielactwa, liszaja płaskiego i twardzinowego,
  • chorób bakteryjnych (liszajec zakaźny, czyrak, itd.) i wirusowych (opryszczka, półpasiec, brodawki),
  • grzybicy (skóry, paznokci),
  • zmian skórnych m. in. brodawki łojotokowe, włókniaki, nowotwory skóry
  • dermatochirurgia czyli usuwanie zmian skórnych
Konsultacja dermatologiczna 200 Zobacz pełny cennik
Jesteś zainteresowany/ana tym zabiegem? Zadzwoń+48 717 162 479 Napiszrejestracja@softskin-clinic.pl
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Umów się na wizytę

Cennik

Konsultacje
Konsultacja dermatologiczna
200
Dermatoskopia

Ocena zmian skórnych

od 200 zł
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 163 opinii
Zobacz opinie