Treść strony

Konsultacja dermatologiczna
180 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

Konsultacja dermatologiczna

Nowatorskie i skuteczne metody leczenia trudnych schorzeń skóry, badania kliniczne – tym zajmuje się na co dzień zespół specjalistów pod kierunkiem dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus specjalisty dermatologia. Założycielka Soft Skin specjalizuje się m.in. w leczeniu trądziku młodzieńczego, ale także innych odmian, takich jak trądzik osób dorosłych i trądzik różowaty. Mamy duże osiągnięcia w terapii łuszczycy, atopowego i łojotokowego leczenia skóry, bielactwa oraz liszajów płaskiego i twardzinowego.

Pacjenci zgłaszają się do wrocławskiej kliniki Soft Skin na leczenie alergicznych, bakteryjnych (liszajec zakaźny, czyrak itp.) i wirusowych (opryszczka, półpasiec, brodawki) chorób skóry. Zajmujemy się diagnostyką i usuwaniem zmian skórnych (m.in. brodawki łojotokowe, włókniaki, zmiany nowotworowe). Ze względu na wyposażenie w zaawansowany sprzęt w tym laser FOTONA, cieszymy się dużym zainteresowaniem pacjentów z dolegliwościami jak grzybica paznokci, czy też wymagających zabiegów dermatochirurgicznych. Prowadzimy również pacjentów z problemami utraty włosów (różne typy łysienia) .

Dlaczego dermatologia jest dziś tak ceniona?

Dermatolog to jeden z najbardziej poszukiwanych lekarzy specjalistów w ostatnim czasie. Skóra jest zwierciadłem naszego ogólnego stanu zdrowia. Dlatego też, często widać na niej objawy związane z innymi schorzeniami. Jej stan wpływa także na nasze samopoczucie. Gdy jest piękna i zdrowa, jesteśmy spokojni. Gorzej, gdy zaczyna się coś dziać niepokojącego. A dzieje się tak coraz częściej, bo skóra reaguje na zanieczyszczenie środowiska stres i szybkie tempo życia

Nasz zespół

Nasz zespół stanowią specjaliści dermatolodzy, pasjonaci swojej specjalizacji. Każdy może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem zdobytym również na oddziałach klinicznych renomowanych placówek we Wrocławiu. Chcesz wiedzieć więcej ? zapoznaj się co mówią nasi Pacjenci na najpopularniejszym portalu Znany Lekarz!

Elżbieta Wojtowicz-Prus – ZnanyLekarz.pl

Magdalena Strzała – Siedlerska – ZnanyLekarz.pl

Agnieszka Odziomek – ZnanyLekarz.pl

Rafał Dulski – ZnanyLekarz.pl

Podstawowe informacje

Lekarze kliniki dermatologicznej Soft Skin we Wrocławiu, pod kierunkiem dr Elżbiety Wojtowicz-Prus, zajmują się diagnostyką oraz leczeniem chorób dermatologicznych, w tym m.in.:

  • trądziku pospolitego i różowatego,
  • chorób włosów (łysienia) i paznokci,
  • chorób alergicznych,
  • atopowego i łojotokowego zapalenia skóry,
  • łuszczycy, bielactwa, liszaja płaskiego i twardzinowego,
  • chorób bakteryjnych (liszajec zakaźny, czyrak, itd.) i wirusowych (opryszczka, półpasiec, brodawki),
  • grzybicy (skóry, paznokci),
  • zmian skórnych m. in. brodawki łojotokowe, włókniaki, nowotwory skóry
  • dermatochirurgia czyli usuwanie zmian skórnych

Cennik

Konsultacja dermatologiczna

180 zł
Powrót na górę strony