Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Konsultacja dermatologiczna

Konsultacja dermatologiczna

Nowatorskie i skuteczne metody leczenia trudnych schorzeń skóry, badania kliniczne – tym zajmuje się na co dzień zespół specjalistów pod kierunkiem dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus specjalisty dermatologia. Założycielka Soft Skin specjalizuje się m.in. w leczeniu trądziku młodzieńczego, ale także innych odmian, takich jak trądzik osób dorosłych i trądzik różowaty. Mamy duże osiągnięcia w terapii łuszczycy, atopowego i łojotokowego leczenia skóry, bielactwa oraz liszajów płaskiego i twardzinowego.

Pacjenci zgłaszają się do wrocławskiej kliniki Soft Skin na leczenie alergicznych, bakteryjnych (liszajec zakaźny, czyrak itp.) i wirusowych (opryszczka, półpasiec, brodawki) chorób skóry. Zajmujemy się diagnostyką i usuwaniem zmian skórnych (m.in. brodawki łojotokowe, włókniaki, zmiany nowotworowe). Ze względu na wyposażenie w zaawansowany sprzęt w tym laser FOTONA, cieszymy się dużym zainteresowaniem pacjentów z dolegliwościami jak grzybica paznokci, czy też wymagających zabiegów dermatochirurgicznych. Prowadzimy również pacjentów z problemami utraty włosów (różne typy łysienia) .

Dlaczego dermatologia jest dziś tak ceniona?

Dermatolog to jeden z najbardziej poszukiwanych lekarzy specjalistów w ostatnim czasie. Skóra jest zwierciadłem naszego ogólnego stanu zdrowia, a jej wygląd i kondycja mogą wiele powiedzieć o tym, co dzieje się wewnątrz naszego organizmu. Dlatego też, często widać na niej objawy związane z innymi schorzeniami, takimi jak problemy hormonalne, choroby autoimmunologiczne czy reakcje alergiczne. Stan naszej skóry wpływa także na nasze samopoczucie i pewność siebie. Gdy jest piękna i zdrowa, czujemy się pewniej i spokojniej, mamy lepsze samopoczucie i jesteśmy bardziej zadowoleni z życia. Gorzej, gdy zaczyna się coś dziać niepokojącego, pojawiają się wypryski, zaczerwienienia, swędzenie czy inne nieprzyjemne objawy.

A dzieje się tak coraz częściej, ponieważ skóra reaguje na zanieczyszczenie środowiska, stres i szybkie tempo życia. Współczesne społeczeństwo zmaga się z licznymi czynnikami stresogennymi, które mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i wygląd. Smog, toksyny w powietrzu, niezdrowa dieta, brak snu i nadmiar obowiązków to tylko niektóre z problemów, które mogą prowadzić do pogorszenia stanu naszej skóry. Ponadto, nieustanny pośpiech i presja mogą powodować, że zaniedbujemy odpowiednią pielęgnację, co tylko pogarsza sytuację.

W obliczu tych wyzwań, dermatolodzy odgrywają kluczową rolę w diagnozowaniu i leczeniu różnych problemów skórnych. Dzięki swojej specjalistycznej wiedzy są w stanie pomóc pacjentom nie tylko w poprawie wyglądu skóry, ale także w odzyskaniu komfortu psychicznego i emocjonalnego. Regularne wizyty u dermatologa mogą nie tylko pomóc w wczesnym wykryciu poważnych schorzeń, ale również w utrzymaniu skóry w jak najlepszym stanie przez wiele lat.

Podstawowe informacje

Lekarze kliniki dermatologicznej Soft Skin we Wrocławiu, pod kierunkiem dr Elżbiety Wojtowicz-Prus, zajmują się diagnostyką oraz leczeniem chorób dermatologicznych, w tym m.in.:

  • trądziku pospolitego i różowatego,
  • chorób włosów (łysienia) i paznokci,
  • chorób alergicznych,
  • atopowego i łojotokowego zapalenia skóry,
  • łuszczycy, bielactwa, liszaja płaskiego i twardzinowego,
  • chorób bakteryjnych (liszajec zakaźny, czyrak, itd.) i wirusowych (opryszczka, półpasiec, brodawki),
  • grzybicy (skóry, paznokci),
  • zmian skórnych m. in. brodawki łojotokowe, włókniaki, nowotwory skóry
  • dermatochirurgia czyli usuwanie zmian skórnych
Konsultacja dermatologiczna 200 Zobacz pełny cennik
Jesteś zainteresowany/ana tym zabiegem? Zadzwoń+48 717 162 479 Napiszrejestracja@softskin-clinic.pl
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Umów się na wizytę
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie

Nasz zespół

 

Nasz zespół stanowią specjaliści dermatolodzy, prawdziwi pasjonaci swojej specjalizacji. Każdy z naszych lekarzy może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno w pracy w gabinetach prywatnych, jak i na oddziałach klinicznych renomowanych placówek we Wrocławiu. Dzięki temu mamy pewność, że nasi pacjenci otrzymują opiekę na najwyższym poziomie, bazującą na najnowszych osiągnięciach medycyny i sprawdzonych metodach leczenia.

 

Naszym priorytetem jest zdrowie i zadowolenie pacjentów, dlatego ciągle podnosimy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach dermatologicznych zarówno w kraju, jak i za granicą. Pozwala nam to na bieżąco śledzić nowe trendy, technologie i metody terapeutyczne, które możemy następnie wdrażać w naszej praktyce.

 

Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca spotyka się z uznaniem pacjentów. Dzięki ich zaufaniu i pozytywnym opiniom, stale się rozwijamy i poszerzamy zakres naszych usług. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z opiniami naszych pacjentów na najpopularniejszym portalu Znany Lekarz! Ich doświadczenia i rekomendacje są dla nas najlepszym dowodem na skuteczność i jakość naszych usług.

Nieustannie dążymy do doskonałości, zapewniając indywidualne podejście do każdego pacjenta, zrozumienie jego potrzeb oraz kompleksową opiekę dermatologiczną. Dzięki temu możemy pomagać w leczeniu zarówno powszechnych problemów skórnych, jak i bardziej skomplikowanych przypadków, wymagających specjalistycznej wiedzy i zaawansowanych metod leczenia.

Cennik

Konsultacje
Konsultacja dermatologiczna
200
Dermatoskopia

Ocena zmian skórnych

od 200 zł
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie