Skuteczne połączenia mezoterapii oraz płatków kolagenowych

Synergia działania dwóch preparatów preparatów gwarantuje intensywne nawilżenie, regenerację oraz rozjaśnienie skóry, co zapewnia odmłodzony, promienny i zdrowy wygląd okolicy oka.

 

W wakacyjnej cenie 249 zł

Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Amelia Głowaczewska

Amelia Głowaczewska

Specjalista dermatolog, medycyna estetyczna

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, aktualnie realizuje szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. W 2022 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską dotyczącą trądziku odwróconego. Ponadto jest autorem i współautorem licznych prac naukowych publikowanych w wiodących zagranicznych czasopismach naukowych.

Jest członkiem wielu polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych m. in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venerology. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa nowe umiejętności uczestnicząc w polskich i zagranicznych kursach specjalistycznych oraz sympozjach i konferencjach naukowych z zakresu dermatologii, dermatoskopii, trichoskopii i dermatologii estetycznej, aby zapewnić pacjentom rozwiązania polegające na połączeniu różnych procedur zabiegowych, które zintensyfikują efekty terapeutyczne.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, laseroterapią oraz wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, stymulatorów tkankowych i osocza bogatopłytkowego. Zapewnia leczenie zmierzające do poprawy stanu zdrowia i wyglądu skóry zgodnie z aktualnymi trendami w dermatologii i medycynie estetycznej.

Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 241 opinii
Zobacz opinie