Katarzyna Łuczak - Soft Skin
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Katarzyna Łuczak

Katarzyna Łuczak

Specjalista dermatolog, wenerolog

Lekarz specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Oddziale Dermatologicznym z Pododdziałem Dermatologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.

W praktyce zawodowej od wielu lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci a także chorób przenoszonych drogą płciową. Konsultuje zarówno dorosłych, jak i dzieci. Szczególnie bliska jest jej tematyka dermatologii dziecięcej. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii, takie jak kriochirurgia, elektrokoagulacja, ablacja laserowa, łyżeczkowanie. Przeprowadza dermoskopową ocenę znamion oraz trichoskopię. Stale poszerza wiedzę medyczną oraz umiejętności praktyczne uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kongresach i szkoleniach. W praktyce klinicznej stosuje zasady EBM (medycyny opartej na dowodach naukowych).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) oraz International Dermoscopy Society (IDS).
Rzetelna, cierpliwa, empatyczna. Miłośniczka psychologii i lekkoatletyki.

Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 163 opinii
Zobacz opinie