Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Katarzyna Łuczak

Katarzyna Łuczak

Specjalista dermatolog, wenerolog

Lekarz specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Oddziale Dermatologicznym z Pododdziałem Dermatologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.

W praktyce zawodowej od wielu lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci a także chorób przenoszonych drogą płciową. Konsultuje zarówno dorosłych, jak i dzieci. Szczególnie bliska jest jej tematyka dermatologii dziecięcej. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii, takie jak kriochirurgia, elektrokoagulacja, ablacja laserowa, łyżeczkowanie. Przeprowadza dermoskopową ocenę znamion oraz trichoskopię. Stale poszerza wiedzę medyczną oraz umiejętności praktyczne uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kongresach i szkoleniach. W praktyce klinicznej stosuje zasady EBM (medycyny opartej na dowodach naukowych).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) oraz International Dermoscopy Society (IDS).
Rzetelna, cierpliwa, empatyczna. Miłośniczka psychologii i lekkoatletyki.

Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie