fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
04
Wrz

Mezoterapia pod oczy w super cenie!

Mezoterapia pod oczy to jeden z najlepszych zabiegów, poprawiających wygląd. Delikatna i niemal pozbawiona gruczołów łojowych skóra w tym rejonie szczególnie dobrze reaguje na zabiegi nawilżające. Odpowiednie nawodnienie zmniejsza zmarszczki, układające się w charakterystyczne kurze łapki. Mezoterapie stworzone specjalnie na okolicę oka mają w składzie wiele innych dobroczynnych składników, które redukują cienie pod oczami i opuchnięcia nazywane workami. Takim właśnie zabiegiem jest Light Eyes Ultra.

Na czym polega promocja?

19 września mezoterapia pod oczy Light Eyes Ultra kosztować będzie w Soft Skin Dermaclinic 250 zł.

Aby skorzystać z wrześniowego „Czwartku z mezoterapią”, wystarczy zarezerwować termin właśnie na ten dzień.  Można to zrobić telefonicznie 512 822 207 lub mailowo.

Jak działa Light Eyes Ultra?  Likwidacja cieni i obrzęków pod oczami

Mezoterapia pod oczy Light Eyes Ultra natychmiastowo rozjaśnienia cieni pod oczami, poprawia mikrokrążenie, zwiększa elastyczność skóry i wygładza drobne zmarszczki. W serii zmniejsza tendencję do tworzenia się opuchlizny wokół oczu. Efekt widać już po pierwszym zabiegu, jednak złotym standardem jest seria 3 zabiegów w odstępach 3 tygodni.

Jaki jest skład mezoterapii pod oczy?

Light Eyes Ultra to rewitalizujący koktajl, który oprócz nieusieciowanego, rzadkiego kwasu hialuronowego ma w składzie  ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C  i heksapeptydy. Składniki są idealnie dobrane. Część z nich ma działanie rozjaśniające skórę, inne poprawiają jędrność i elastyczność, nawilżają, a także zmniejszają obrzęki.

Czy mezoterapia pod oczami jest bolesna?

Wbrew pozorom okolica oka bardzo łagodnie znosi zabiegi iniekcyjne. Standardowo znieczulamy ją przed zabiegiem kremem, który przykrywamy specjalną folią dla okluzji. Dzięki temu mezoterapia pod oczy jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym.

Jakie są przeciwwskazania dla wykonania mezoterapii pod oczy?

Mezoterapii nie wykonujemy u pacjentów z chorobą nowotworową, w ciąży oraz w trakcie laktacji. Prosimy, aby tydzień przed zabiegiem odstawić aspirynę. Jeśli chodzi o cukrzycę, zabieg jest możliwy, jeśli choroba jest pod kontrolą, a poziom cukru wyrównany. Przeciwwskazaniem dla mezoterapii są też miejscowe stany zapalne (bakteryjne, wirusowe, alergiczne) oraz gorączka. Więcej o samej procedurze mezoterapii przeczystasz tutaj: softskin-clinic.pl/oferta/mezoterapia/

Kiedy następny „Czwartek z mezoterapią”?

W Soft Skin Dermaclinic w jeden wybrany czwartek miesiąca wykonujemy mezoterapie w specjalnych cenach. Za każdym razem jest to nowa propozycja. Chcemy w ten sposób przybliżyć naszym pacjentom najciekawsze propozycje zabiegowe. Kolejny „Czwartek z mezoterapią” we Wrocławiu w październiku.