Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Bogna Brzezińska

Bogna Brzezińska

Dermatolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie specjalizuje się w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii na Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów oraz paznokci a także chorobami przenoszonymi drogą płciową. Wykonuje zabiegi krioterapii, diagnostykę alergicznych i kontaktowych reakcji skórnych za pomocą płatkowych testów skórnych oraz ocenę zmian skórnych metodą dermatoskopii. Pomaga w doborze odpowiedniej pielęgnacji. Poprzez udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach i konferencjach systematycznie uaktualnia swoją wiedzę. Studentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie oraz członek European Academy of Dermatology and Venereology. Jako redaktor w firmie Bethink angażuje się w rozwój edukacji medycznej w Polsce.

Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie