Problem dotyczy również Ciebie? Nie czekaj!

Skontaktuj się już dziś. Zadzwoń +48 717 162 479 lub napisz rejestracja@softskin-clinic.pl.

Skontaktuj się
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń

Małe usta

16 czerwca 22

Małe lub niesymetryczne usta

Małe usta to już nie problem – powiększanie ust kwasem hialuronowym daje doskonały efekt pełnych warg

Wraz z pojawieniem się nowych trendów we współczesnym świecie kosmetologii, powiększanie ust stało się najbardziej popularne wśród młodych kobiet, które chcą uzyskać pełne usta. Współczesna kosmetologia oferuje metody rozwiązania problemu małych ust i zapewnia skuteczne ich powiększenie, co pomaga kobietom zwalczyć niepewność i natychmiast uzyskać pożądany efekt.

Co to są wypełniacze do ust?

Wypełniacze są specjalnymi substancjami, które kosmetolog wstrzykuje do ust, aby nadać im naturalny wygląd. Przeprowadzenie procedury powiększania warg za pomocą wypełniaczy jest obecnie popularne, ponieważ jest szybkie, stosunkowo wygodne, łatwe, wynik jest widoczny natychmiast, a skutki uboczne są minimalizowane, jeśli poprawnie i gruntownie podejdzie się do tego problemu. Wypełniacze zwykle wstrzykuje się, to znaczy kosmetolog wykorzystuje strzykawkę z cienką igłą, chociaż stosowana jest też metoda kaniuli tj. cienka rurka z tępym końcem. Sama procedura jest uważana za minimalnie inwazyjną i zasadniczo jest klasyfikowana, jako zabieg kosmetologiczny.

Jaki wypełniacz do powiększania ust?

Istnieje kilka różnych opcji wypełniaczy ust, które są stosowane w procedurach kosmetologicznych. Ponieważ medycyna estetyczna nie stoi w miejscu, zabiegi nadal rozwijają się w szybkim tempie, opcje przeprowadzania procedur są stale ulepszane i uzupełniane, co powoduje, że stają się one znacznie wygodniejsze i dają bardziej naturalne wyniki. Wypełniacze z kwasem hialuronowym są zaprojektowane tak, aby natychmiast stworzyć pełniejszy i wyraźniejszy efekt wypełnienia ust, ale pełne wyniki pojawią się w ciągu 3-4 dni. Jest to procedura tymczasowego powiększania warg, którego efekt potrwa około sześciu miesięcy.

Unikalna kombinacja nisko i wysoko cząsteczkowego kwasu hialuronowego

Działanie kwasu hialuronowego sprowadza się do tego, że jest on w stanie utrzymać wystarczającą ilość wody w strukturze skóry, to znaczy utrzymać niezbędną równowagę, przyciąga i zatrzymuje wilgoć w miejscach wstrzyknięcia, dzięki czemu niemal natychmiast po zabiegu usta wyglądają bardziej wyraziście i naturalnie. Wypełniacze z kwasem hialuronowym służą do powiększania/ refresh ust, poprawiania efektu małych i zbyt wąskich, asymetrycznych ust, tworząc pełniejsze i kształtne usta.

Główne powody popularności stosowania wypełniaczy do ust z kwasem hialuronowym:

Poza wymienionymi już zaletami, warto wiedzieć, że kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie, co tłumaczy jego bezpieczne stosowanie. Po prostu z wiekiem lub pod wpływem czynników prowokujących jest wytwarzany w niewystarczających ilościach. Praktycznie nie powoduje reakcji alergicznych i minimalizuje występowanie skutków ubocznych.

Efekt wypełniania ust kwasem hialuronowym

  • Powiększenie ust dające efekt naturalności
  • Wywinięcie ust w sposób uzgodniony z pacjentką
  • Zniwelowanie asymetrii ust
  • Podniesienie opadających kącików ust
  • Poprawienie proporcji pomiędzy wargami.

Korzystając z profesjonalnego zabiegu powiększania ust w klinice dermatologii i medycyny estetycznej Soft Skin we Wrocławiu, kosmetolog może wykorzystać technologię Vycross będącą unikalną kombinacja nisko i wysoko cząsteczkowego kwasu hialuronowego (HA). Produkt posiada wyjątkowe właściwości wypełniające dające naturalny wygląd ust i mniejszy obrzęk. Ponadto efekt utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

Techniki wstrzykiwania wypełniacza do ust w klinice Soft Skin

Jednym ze sposobów wstrzykiwania kwasu hialuronowego do ust jest technika liniowa. Drugim system mikro-droplet, który polega na gęstej aplikacji wypełniacza na całym obszarze ust za pomocą kaniuli lub igły zabiegowej. Decyzja o wyborze konkretnej metody podejmowana jest przez kosmetologa i przedstawiona pacjentce. Zabieg nie kończy się na samym wstrzyknięciu, po dokonaniu aplikacji, wykonywany jest delikatny masaż całej powierzchni ust.

Bolesność procedury wprowadzania wypełniacza

Jeśli wybrano kompetentnego kosmetologa i odpowiednie miejsce na procedurę wprowadzania wypełniaczy do ust, wówczas zabieg będzie bezbolesny i co najważniejsze, bezpieczny. Przed wstrzyknięciem wypełniacza zostanie zastosowane znieczulenie miejscowe w postaci kremu znieczulającego (lidokaina), po którym pacjentka nie poczuje bólu, lecz wnikanie igły w skórę. Ogólnie rzecz biorąc, cała procedura jest dość szybka i bezbolesna, a wynikiem są piękne, pełne usta.

Co dzieje się po zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym?

Po zakończonym zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym pojawia się niewielki obrzęk, ale jest to naturalna reakcja organizmu. Kosmetolog zaleci przykładanie chłodnych okładów na usta. Po dwóch dobach można już wykonać makijaż.

Przejdź do cennika

Problem dotyczy również Ciebie? Nie czekaj! Zadzwoń+48 717 162 479 Napiszrejestracja@softskin-clinic.pl
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Umów się na wizytę

Polecane zabiegi

Konsultacja kosmetologiczna Wrocław

Konsultacja u kosmetologa jest pierwszym krokiem w rozwiązaniu wielu problemów skórnych oraz ustaleniu odpowiednich strategii pielęgnacyjnych. Konsultacja kosmetologiczna w Soft...

Dowiedz się więcej

Wypełniacze

Upływ lat nie jest sprzymierzeńcem naszej skóry. Traci on swoją jędrność, powodując liczne problemy natury estetycznej, między innymi pojawienie się...

Dowiedz się więcej

Powiększanie i modelowanie ust

Wiele kobiet boryka się z problemami estetyki własnych ust. To poważny problem mający niekiedy niekorzystne konsekwencje psychologiczne takie jak zaniżona...

Dowiedz się więcej
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie