Treść strony

Aktualności
30 listopada 2022

Nici liftingujące APTOS

Czy młodszy wygląd o 5-10 lat nie brzmi zachęcająco przy minimalnie inwazyjnym zabiegu? Nici liftingujące Aptos to nowość w klinice Soft skin Medical Center, aby w jeszcze pełniejszy sposób dbać o urodę naszych pacjentów.

Największą zaletą liftingu nićmi Aptos jest poprawa rysów twarzy i objętości skóry bez widocznych oznak interwencji. W przeciwieństwie do tradycyjnego liftingu chirurgicznego, nici Aptos odmładzają twarz bez zmiany jej naturalnych rysów. Zwykle tkanki miękkie są po prostu przenoszone do ich pierwotnego położenia. Po liftingu z użyciem nici można oczekiwać, że będzie się wyglądać tak, jak kilka lat temu. Wśród produktów Aptos występują nici stałe oraz wchłanialne. Stałe wykonane są z polipropylenu, a rozpuszczalne z kwasu polimlekowego. Dzięki tym składnikom nici Aptos liftingują, odmładzają i nawilżają. Wprowadzone nici grupują tkanki i naprowadzają je na właściwe położenie, wokół nici powstaje tkanka włóknista, która tworzy podskórny stelaż, wzmacniając tkanki i utrzymując je we właściwej pozycji, materiał, z którego wykonane są nici, stymuluje produkcję elastyny i kolagenu. Wchłanianie nici trwa ok 1,5 do 2 lat, jednakże efekt liftingu i biorewitalizacji skóry pozostaje znacznie dłużej. Efekt nici wchłanialnych utrzymuje się 2-3 lata, w przypadku nici stałych 3-5 lat, a nawet dłużej.

Nici Aptos dają ogromny zakres możliwości korygowania niedoskonałości twarzy i ciała, bez efektu napompowania, przerysowania i sztuczności. Istotą zabiegów Aptos jest ich mała inwazyjność, w porównaniu z zabiegami chirurgicznymi. W zależności od wskazań zabiegowych u Pacjenta (wieku, typu skóry, obszaru zabiegowego, poziomu opadu tkanek) lekarz dobiera odpowiednie metody APTOS, tak aby zapewnić optymalny efekt odmłodzenia. W niektórych przypadkach lekarz może zalecić zastosowanie nici stałych APTOS (polipropylenowych). Jakie są wskazania do nici Aptos?

● lifting (uniesienie tkanek),

● w celu podtrzymania efektu chirurgicznego liftingu,

● skorygowanie konturu twarzy,

● zaburzony owal twarzy,

● wiotkość skóry pod oczami,

● nadanie objętości,

● odmłodzenie skóry,

● zmarszczki i bruzdy na szyi i dekolcie,

● nawilżenie skóry (nici Aptos Excellence Visage z kwasem HA- NOWOŚĆ),

● poprawę gęstości skóry,

● pozbycie się chomików,

● pozbycie się drugiego podbródka,

● poprawa konturu środkowej część twarzy: brwi,

● poprawa wyglądu szyi,

● uniesienie piersi,

● rewitalizację wiotczejącej skóry,

● korektę odstających uszu,

● uniesienie piersi,

● korektę kształtu nosa,

● korektę wiotkości skóry brzucha po ciąży,

● korektę pośladków,

● poprawa kształtu ramion, wewnętrznej strony ud, okolicy nad kolanami.

Zapraszamy do umawiania konsultacji z chirurgiem twarzowo- szczękowym oraz zabiegów liftingujących w klinice Soft Skin Medical Center.

Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!

Powrót na górę strony