fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Mapa dojazdu

Jak do nas trafić?

Soft Skin Dermaclinic jest zlokalizowane w centrum kompleksu budynków tworzących zamknięty obszar, dostępny od ul. Dąbrowskiego przez bramę. Należy wjechać w ostatnią bramę przy ul. Dąbrowskiego, tuż przed skrzyżowaniem z ul. Kościuszki. Miejsca parkingowe można znaleźć wokół Kliniki, dysponujemy również miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Zapytaj obsługę o możliwości skorzystania z tej opcji.

Soft Skin Dermaclinic jest zlokalizowane w centrum kompleksu budynków tworzących zamknięty obszar, dostępny od ul. Dąbrowskiego przez bramę. Należy wjechać w ostatnią bramę przy ul. Dąbrowskiego, tuż przed skrzyżowaniem z ul. Kościuszki.

Miejsca parkingowe można znaleźć wokół Kliniki, dysponujemy również miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Zapytaj obsługę o możliwości skorzystania z tej opcji.

Parkingi

1-2. Miejsca parkingowe w sąsiedztwie kliniki
3. Miejsca postojowe wzdłuż ul.Dąbrowskiego
4. Parking podziemny przy Dworcu Głównym PKP
5. Miejsca parkingowe przy ul. Kościuszki

Dojazd

Do kliniki można dotrzeć poprzez wjazdy znajdujące się przy ul. Dąbrowskiego i ul. Kościuszki.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagany)

Temat

Treść wiadomości


Zapytaj o szczegóły

Jeśli nie znajdujesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania na naszej witrynie internetowej, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. 


Umów się na wizytę

Skorzystaj z możliwości internetowego planowania swojej wizyty. Jeśli wiesz, jaki zabieg zastosować w twoim przypadku, wybierz typ i dogodny dla ciebie termin.  


Bądź na bieżąco

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku… Dla naszych fanów zawsze mamy coś specjalnego – nowości, promocje i najlepsze zabiegi w doskonałych cenach.