Treść strony

Promocja
21 czerwca 2022

Fibryna i osocze w wyjątkowej cenie

Termin osocza bogatopłytkowego jest znany wśród Pacjentów. Na przestrzeni ostatnich lat coraz większą popularność zyskuje również fibryna bogatopłytkowa. W naszym gabinecie łączymī ten zabieg z mikronakłuwaniem, czyli Dermapenem.

Fibryna bogatopłytkokwa (PRF, ang. Platelet Rich Fibrin) jest autologicznym preparatem bogatopłytkowym pozyskiwanym z krwi pacjenta poprzez jej pobranie a następnie odwirowanie poszczególnych składników.  PRF posiada strukturę przestrzenną, w której matrycę tworzy białko- fibryna biorące udział w procesie krzepnięcia krwi. Pozostałymi elementami PRF są płytki krwi, krwinki białe oraz mezenchymalne komórki macierzyste. Ze względu na pochodzenie PRF jest w 100% kompatybilna, przez co zabiegi z jej użyciem charakteryzują się wysokim profilem bezpieczeństwa, bez ryzyka alergii. Pozyskana w trakcie zabiegu fibryna bogatopłytkowa jest gęstym żelem lub płynem, a składniki w niej zawarte, m.in. czynniki wzrostu.

Fibryna bogatopłytkowa w medycynie estetycznej podawana jest za pomocą iniekcji. W zależności od wskazań PRF może być również łączona z procedurą wykorzystującą osocze bogatopłytkowe a także z zabiegiem Dermapen. Taką łączoną procedurą, która potęguje efekty zabiegowe wykonujemy w naszej Klinice Soft Skin.

Jeśli Twoja skóra wymaga rewitalizacji, zmagasz się z objawami starzenia się skóry lub też ze względu na alergie nie kwalifikujesz się do innych procedur zabiegowych, skontaktuj się z Naszymi Specjalistami, którzy doradzą czy zabieg z fibryną bogatopłytkową jest dedykowany dla Ciebie.

Teraz ten wyjątkowy zabieg, zamiast 1500 zł, kosztuje 1200 zł.

Zapraszamy na zabiegi do naszych specjalistów!

Polecane artykuły

Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!

Powrót na górę strony