Treść strony

Promocja
21 czerwca 2022

Fibryna i osocze w wyjątkowej cenie

Termin osocza bogatopłytkowego jest znany wśród Pacjentów. Na przestrzeni ostatnich lat coraz większą popularność zyskuje również fibryna bogatopłytkowa. W naszym gabinecie łączymī ten zabieg z mikronakłuwaniem, czyli Dermapenem.

Fibryna bogatopłytkokwa (PRF, ang. Platelet Rich Fibrin) jest autologicznym preparatem bogatopłytkowym pozyskiwanym z krwi pacjenta poprzez jej pobranie a następnie odwirowanie poszczególnych składników.  PRF posiada strukturę przestrzenną, w której matrycę tworzy białko- fibryna biorące udział w procesie krzepnięcia krwi. Pozostałymi elementami PRF są płytki krwi, krwinki białe oraz mezenchymalne komórki macierzyste. Ze względu na pochodzenie PRF jest w 100% kompatybilna, przez co zabiegi z jej użyciem charakteryzują się wysokim profilem bezpieczeństwa, bez ryzyka alergii. Pozyskana w trakcie zabiegu fibryna bogatopłytkowa jest gęstym żelem lub płynem, a składniki w niej zawarte, m.in. czynniki wzrostu.

Fibryna bogatopłytkowa w medycynie estetycznej podawana jest za pomocą iniekcji. W zależności od wskazań PRF może być również łączona z procedurą wykorzystującą osocze bogatopłytkowe a także z zabiegiem Dermapen. Taką łączoną procedurą, która potęguje efekty zabiegowe wykonujemy w naszej Klinice Soft Skin.

Jeśli Twoja skóra wymaga rewitalizacji, zmagasz się z objawami starzenia się skóry lub też ze względu na alergie nie kwalifikujesz się do innych procedur zabiegowych, skontaktuj się z Naszymi Specjalistami, którzy doradzą czy zabieg z fibryną bogatopłytkową jest dedykowany dla Ciebie.

Teraz ten wyjątkowy zabieg, zamiast 1500 zł, kosztuje 1200 zł.

Zapraszamy na zabiegi do naszych specjalistów!

Polecane artykuły

Powrót na górę strony