fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
10
Kwi

Czy jakość urządzenia ma znaczenie?

W Klinice Soft Skin Dermaclinic zawsze naszym priorytetem było, jest i będzie bezpieczeństwo naszych Pacjentów. Dlatego wybierając profesjonalne urządzenia do naszego gabinetu, nie kierujemy się tylko skutecznością, komfortem Pacjenta, ale również poziomem bezpieczeństwa. Gwarantem takiego bezpieczeństwa jest z pewnością certyfikat medyczny. Niewiele urządzeń na rynku posiada takową certyfikacją, w naszej klinice większość urządzeń posiada właśnie takie certyfikaty, a są to laser Fotona Spectro, TC Cryo oraz Soprano Ice Platinum.

Czym właściwie jest urządzenie medyczne?

Wszystkie urządzenia medyczne podlegają zasadom dyrektywy dotyczącej wyrobów medycznych,  muszą one spełniać szereg rygorystycznych zasad. Zgodność z tymi kompleksowymi wymogami prawnymi oznacza wysoki stopień ochrony zdrowia, wydajności i bezpieczeństwa, tj. jakość dla pacjentów. Uzyskanie certyfikacji medycznej jest zajęciem mozolnym i czasochłonnym i musi zostać spełniony szereg restrykcyjnych warunków by uzyskać ten certyfikat, dlatego tak niewiele urządzeń może poszczycić się jego posiadaniem.

W naszej klinice aż 3 urządzenia są certyfikowanymi urządzeniami medycznymi, należą do nich laser Fotona wykorzystywany, m.in. do usuwania rumienia, przebarwień, Soprano Ice Platinum, najnowszej generacji laser do depilacji laserowej, który usuwa nawet jasne i cienkie włoski oraz TC Cryo, specjalistyczne urządzenie do kriolipolizy kontrastowej. Każde z tych urządzeń to gwarancja skuteczności oraz najwyższej klasy bezpieczeństwa.

Certyfikat medyczny Soprano Ice Platinum

Czy to ważne, że urządzenie ma certyfikat medyczny?

Ceny poszczególnych zabiegów różnią się między klinikami, w dużej mierze zależne jest to od urządzenia za pomocą, którego wykonywany jest zabieg. Aparatura z certyfikacją medyczną jest droższa od tej nieposiadającej takiej gwarancji bezpieczeństwa, stąd często wynikają różnice w cenach zabiegów. Dlatego przy wyborze kliniki, gabinetu warto kierować się jakością i gwarancją bezpieczeństwa danego urządzenia. Bo jedynie urządzenie medyczne daje nam poczucie wysokiej efektywności przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Zabiegi w Soft Skin Dermaclinic to gwarancja spektakularnych efektów oraz bezpieczeństwa potwierdzonego przez specjalistyczne instytucje, wydające certyfikację medyczną. Warto by decydując się na dany zabieg, dowiedzieć się jaki urządzeniem będzie wykonywany, bo jakość urządzenia bezpośrednio wpływa na efekty zabiegowe. Na swoim zdrowiu nie warto oszczędzać, dlatego mając do wyboru urządzenie z certyfikacją medyczna oraz bez, oczywiście zawsze warto wybrać to, które gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo.

Zapraszamy do naszych specjalistów ma bezpłatne konsultacje kosmetologiczne, podczas których kosmetolog opowie więcej o danym urządzeniu, jego skuteczności i bezpieczeństwie.