Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Małgorzata Guziewicz

Małgorzata Guziewicz

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Swoje wieloletnie zainteresowania z zakresu prewencji i profilaktyki chorób, medycyny przeciwstarzeniowej i medycyny estetycznej uwieńczyła ukończeniem studiów podyplomowych Medycyny Estetycznej dla Lekarzy.

Umiejętności stale pogłębia uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i kongresach, a nauka i praca w tej dziedzinie pozwalają jej każdego dnia cieszyć jej efektami.

Posiada bogate doświadczenie w zabiegach toksyną botulinową oraz preparatami kwasu hialuronowego.

Szczególne obszary zainteresowań dr Guziewicz to medycyna regeneracyjna i przeciwstarzeniowa przy użyciu czynników naprawczych, takich jak osocze bogatopłytkowe oraz mezoterapia.

Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie