Skuteczne połączenia mezoterapii oraz płatków kolagenowych

Synergia działania dwóch preparatów preparatów gwarantuje intensywne nawilżenie, regenerację oraz rozjaśnienie skóry, co zapewnia odmłodzony, promienny i zdrowy wygląd okolicy oka.

 

W wakacyjnej cenie 249 zł

Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Justyna Panek

Justyna Panek

Specjalista laseroterapii i kosmetologii/Ratownik medyczny

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego gdzie uzyskałam tytuł magistra oraz Wyższej Szkoły Medycznej gdzie ukończyłam studia na kierunku Ratownictwo Medyczne. Posiadam 10 letnie doświadczenie w branży Medycyny Estetycznej i Kosmetologii. Specjalizuję się w zakresie wykonywania zabiegów z zastosowaniem technik laserowych oraz pracy z biostymulatorami tkankowymi. Moją pasją jest praca nad poprawą wyglądu w sposób naturalny w szczególności przy zastosowaniu zabiegów z osoczem i fibryną bogatopłytkową, stymulatorów, mezoterapii oraz laseroterapii.

Dla mnie ważny jest człowiek- szukający swojej drogi do pięknego i naturalnego wyglądu- a ja jestem po to, by pomóc tę drogę odnaleźć.

Prywatnie uwielbiam górskie przejażdżki rowerowe oraz w wolnej chwili skaczę ze spadochronem

Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 241 opinii
Zobacz opinie