Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Zadbaj o siebie, czyli słów kilka o rewitalizacji skóry. 

Zadbaj o siebie, czyli słów kilka o rewitalizacji skóry. 

25 maja 23
Zadbaj o siebie

Wiosna już w pełni. Świat odmłodniał, przybrał kolory pełen witalności. Wiosna to również czas, kiedy powoli budzimy się do pełnej aktywności, do głowy przychodzą nam nowe pomysły. To czas, kiedy warto przyjrzeć się sobie i zadbać o siebie. Zrzucenie kilku kilogramów po zimie zazwyczaj jest już na liście zadań do wykonania, ale co ze skórą? Czy o niej też pomyśleliście? Podpowiadamy jakie zabiegi warto wykonać na wiosnę, aby latem cieszyć się pełnym blaskiem i poczuciem bycia piękną i zadbaną.

Rewitalizacja skóry – odnowa i odmłodzenie

Rewitalizacja skóry polega na odbudowie wszystkich warstw skóry poprzez stymulacje jej komórek, odżywienie ich oraz stworzenie środowiska sprzyjającego regeneracji fibroblastów.

Efektem działań rewitalizacyjnych ma być poprawa napięcia i elastyczności skóry, wygładzenie zmarszczek, likwidacja przebarwień, oczyszczenie i pogrubienie skóry.

Obecnie medycyna estetyczna i kosmetologia oferują wiele zabiegów rewitalizujących skórę wszystkich części najczęściej odsłoniętych – twarzy, szyi, dekoltu, dłoni.

Zabiegi rewitalizujące skórę polecane na wiosnę

W Klinice Soft Skin oferujemy całą gamę zabiegów, które dadzą efekty odnowy i odmłodzenia skóry.

W Klinice Soft Skin wykonujemy peelingi firm: Dermaquest, PCA Skin, Simildiet S.L.,  DP Dermaceuticals,  które w składzie posiadają różne stężenia kwasów m.in. salicylowego, mlekowego, TCA, migdałowego, a także retinol, fenol, rezorcynę, czy witaminę C. W okresie wiosennym i letnim stosuje się peelingi o delikatniejszym działaniu.  Peelingi medyczne ułatwia regenerację skóry nawet w głębokich warstwach. Po zabiegu przebarwienia stają się mniej widoczne, zmarszczki spłycają się, zmniejsza się ilość zaskórników.

W klinice Soft Clinic proponujemy sprawdzone preparat, które dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry każdego pacjenta oraz okolic które poddawane są zabiegowi. Proponujemy:  Croma , Neauvia, Hyalual , Teoxane , Fillmed, SkinSolution, BD Aesthetic).

Wiosenne odmładzanie czas zacząć!

Młodość w dużej mierze opiera się na wyglądzie. W naszej, obecnej rzeczywistości naturalny wygląd jest ważny, dodaje pewności siebie, a często toruje drogę w trudnych sytuacjach czy to  zawodowych czy życiowych. Młodość, młody wygląd, młody stan ducha to wartości, o które trzeba dbać. Codziennie, z pełną determinacją. Kosmetologia i medycyna estetyczna dają nam wiele rozwiązań i podpowiedzi, co możemy zrobić dla siebie, aby jak najdłużej czuć się i wyglądać młodo. Korzystajmy z tego!

Od czego zacząć?

Odpowiedź jest prosta. Zadzwonić do Kliniki Soft Skin, umówić się na wizytę i zaprojektować plan swojego odmładzania. Specjalista podpowie jakie zabiegi są w tej chwili najbardziej wskazane i dadzą efekty iście wiosenne!

Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 198 opinii
Zobacz opinie