Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Wybielanie części intymnych

Wybielanie części intymnych

Masz nieestetyczne przebarwienia miejsc intymnych? Umów się ze specjalistą Soft Skin Medical Center i zyskaj pewność siebie, na którą zasługujesz!

Szczegóły zabiegu

Wybielanie części intymnych przy pomocy lasera Fotona Intima to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej. W bezpieczny, komfortowy i skuteczny sposób poprawi wygląd (kolor) skóry tej okolicy. Dzięki temu poczujesz się znacznie pewniej i pozbędziesz się kompleksów. Zapewnij sobie piękno intymne!

Podstawowe informacje

Skóra okolic intymnych, przede wszystkim warg sromowych i odbytu, jest podatna na nadmierne gromadzenie melaniny. To powoduje, że czasami zmienia barwę i staje się ciemniejsza, nawet szara lub mocno brązowa. Chociaż to naturalny proces, dla wielu osób jest źródłem kompleksów. Jeśli również Ty borykasz się z przebarwieniami miejsc intymnych – jest na to sposób! Dzięki laserowi znacznie poprawisz wygląd skóry tej okolicy, a jednocześnie zyskasz pewność siebie. Dodatkowo zabieg korzystnie wpływa na jędrność i elastyczność skóry.

Na czym polega zabieg laserem Fotona Intima?

Wybielanie części intymnych w Soft Skin Medical Center to zabieg wykorzystujący innowacyjne działanie lasera Fotona Intima. Jak działa laser erbowo-yagowy (Er:YAG)? Energia lasera jest skierowana w kierunku przebarwienia miejsc intymnych. Wiązka trafia bezpośrednio w nadmiar melaniny, który jest później usuwany przez organizm.

Dodatkowo laser stymuluje komórki wytwarzające barwnik, co korzystnie wpływa na normalizację ich pracy. To bezpieczne rozwiązanie, które w całkowicie nieinwazyjny sposób wybiela skórę.

 

Przygotowanie do zabiegu

Wybielanie części intymnych to zabieg nieinwazyjny, dlatego nie wymaga od Ciebie szczególnych przygotowań. Jeśli miesiączkujesz, pamiętaj, by na wybielanie umówić się po okresie. Innych wskazówek udzieli Ci lekarz podczas konsultacji ginekologicznej. Dzięki niej zakwalifikuje Cię również do przejścia procedury (wykona badania, m.in. cytologię).

Przebieg zabiegu

Zabieg laserowy trwa ok. 20–30 minut i jest komfortowy – zwykle odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Lekarz kieruje głowicą lasera w taki sposób, żeby wiązka dotykała jedynie przebarwionych miejsc.

Po zabiegu

Wybielanie części intymnych to zabieg, po którym niemal od razu wracasz do całkowitej sprawności. Może wystąpić delikatny dyskomfort (np. pieczenie naskórka). Lekarz przedstawi Ci dokładne zalecenia, m.in. dotyczące aktywności seksualnej

Ujędrnianie i obkurczanie pochwy 3 000 zł Zobacz pełny cennik
Jesteś zainteresowany/ana tym zabiegem? Zadzwoń+48 717 162 479 Napiszrejestracja@softskin-clinic.pl
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Umów się na wizytę

Dowiedz się więcej o tym zabiegu w kontekście efektów i informacji

Piękna skóra, jędrna, elastyczna, bez zmarszczek, przebarwień, pajączków. Smukła sylwetka, pozbawiona cellulitu. Można to wszystko osiągnąć, w mądry sposób korzystając z medycyny estetycznej.

Wskazania
Efekty
Przeciwwskazania
Wskazania

Wybielanie części intymnych to zabieg dla wszystkich, dla których przebarwienia tej okolicy są źródłem kompleksów i braku pewności siebie. Wskazania obejmują przede wszystkim ciemne zabarwienie naskórka warg sromowych lub odbytu (szary, brązowy lub nawet niemal czarny odcień).

Efekty

U wielu osób wystarczy jeden zabieg, by cieszyć się zauważalnymi efektami. W niektórych przypadkach może być konieczne powtórzenie procedury. Rezultaty, które uzyskasz, to przede wszystkim:

  • wybielenie części intymnych;
  • wyrównanie kolorytu naskórka;
  • redukcja i rozjaśnienie przebarwień.

Pierwsze rezultaty zauważysz po ok. 2 tygodniach od zabiegu – w tym czasie barwnik będzie stopniowo usuwany z organizmu. Zaraz po zastosowaniu lasera skóra może być przejściowo ciemniejsza, jednak to minie.

Przeciwwskazania

Zabieg laserem Fotona Intima jest bezpieczny. Istnieją jednak przeciwwskazania do jego wykonania, m.in.:

  • krwawienie z dróg rodnych;
  • ciąża i karmienie piersią;
  • nieprawidłowe wyniki badań wykonanych podczas konsultacji;
  • trwająca infekcja;
  • niektóre choroby, np. onkologiczne.

Cennik

Fotona Intima
Ujędrnianie i obkurczanie pochwy
3 000 zł
Poprawa nawilżenia pochwy
1 500 zł
Leczenie zmian poporodowych
1 800 zł
Wybielanie części intymnych
1 500 zł
Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
3 000 zł
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 198 opinii
Zobacz opinie