Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Poprawa nawilżenia pochwy

Poprawa nawilżenia pochwy

Masz dość dyskomfortu podczas stosunku? Chcesz poprawić nawilżenie pochwy? Bez względu na to, w jakim jesteś wieku, nie rezygnuj z wygody i przyjemności na co dzień! Umów się na konsultację i porozmawiaj ze specjalistą!

Przejdź do cennika
Jesteś zainteresowany/ana tym zabiegem? Zadzwoń+48 717 162 479 Napiszrejestracja@softskin-clinic.pl
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Umów się na wizytę

Dowiedz się więcej o tym zabiegu w kontekście efektów i informacji

Piękna skóra, jędrna, elastyczna, bez zmarszczek, przebarwień, pajączków. Smukła sylwetka, pozbawiona cellulitu. Można to wszystko osiągnąć, w mądry sposób korzystając z medycyny estetycznej.

Wskazania
Efekty
Przygotowanie do zabiegu
Przebieg zabiegu
Po zabiegu
Przeciwwskazania
Wskazania

Zastanawiasz się, czy poprawa nawilżenia pochwy z wykorzystaniem lasera Fotona Intima sprawdzi się w Twoim przypadku? To najlepsza opcja dla Ciebie, jeśli cierpisz z powodu suchości pochwy. To szybka i bezpieczna możliwość, by zrewitalizować pochwę i pobudzić naskórek do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Najważniejsze wskazania do wykonania laserowego zabiegu to:

 • niedostateczne nawilżenie pochwy bez względu na wiek;
 • zanikowe zapalenie pochwy;
 • dyskomfort podczas stosunku;
 • uczucie braku napięcia i luźnej pochwy.

Nie czekaj, aż całkowicie stracisz przyjemność ze zbliżeń, spadnie Twoja pewność siebie czy pogorszą się relacje w związku. W każdym wieku zasługujesz na to, by żyć pełnią życia!

Efekty

Laser Fotona Intima to jedno z najważniejszych urządzeń wykorzystywanych w ginekologii estetycznej. Wiązka lasera w bezpieczny i skuteczny sposób działa na okolice intymne. W wielu przypadkach wystarczy jeden zabieg, żeby cieszyć się znaczną poprawą nawilżenia pochwy.

To kwestia indywidualna, dlatego wszystkie szczegóły omówisz z lekarzem. Aby zapewnić maksymalne możliwe efekty, specjalista dobierze wszystkie parametry oraz liczbę zabiegów. Kiedy zauważysz rezultaty działania lasera? Najczęściej po ok. 30–40 dniach pochwa stanie się wyraźnie bardziej napięta i nawilżona. To właśnie wtedy pojawią się pierwsze efekty odbudowy włókien kolagenowych.

Najważniejsze efekty zabiegu laserem Fotona Intima:

 • poprawa nawilżenia pochwy, a dzięki temu zmniejszenie lub całkowita eliminacja dyskomfortu podczas stosunku;
 • obkurczenie i ujędrnienie pochwy, a także poprawa jej elastyczności;
 • szansa na poprawę satysfakcji ze zbliżeń.
Przygotowanie do zabiegu

Zabiegi laserowe są bezinwazyjne, dlatego nie musisz specjalnie się do nich przygotowywać. W dniu zabiegu nie pij alkoholu, może być potrzebne też usunięcie owłosienia. Dla zapewnienia Ci maksymalnego bezpieczeństwa odbędziesz też konsultację z ginekologiem. W jej trakcie oprócz wywiadu lekarz przeprowadzi niezbędne badania, m.in. cytologię.

Przebieg zabiegu

Poprawa nawilżenia pochwy laserem trwa ok. 30–40 minut. Cały zabieg jest komfortowy. W jego trakcie specjalista umieszcza głowicę lasera w pochwie, a następnie kieruje wiązkę lasera w odpowiednie miejsca. Dzięki temu energia działa w niezwykle precyzyjny sposób.

Po zabiegu

Dzięki bezinwazyjności zabiegu właściwie od razu wracasz do swoich codziennych zajęć. Po zastosowaniu lasera możesz odczuwać jedynie niewielki dyskomfort. Zaleca się także unikanie zbliżeń oraz aktywności fizycznej przez ok. 14 dni. Lekarz przedstawi Ci jednak indywidualne zalecenia.

Przeciwwskazania

Zabieg w kierunku redukcji suchości pochwy ma kilka przeciwwskazań. Do najważniejszych należą:

 • miesiączka lub krwawienie z dróg rodnych o innej przyczynie;
 • aktywna infekcja intymna;
 • ciąża i karmienie piersią;
 • niektóre choroby
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie