Treść strony

Stymulatory tkankowe
Nucleofill
od 900 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

Nucleofill

Podstawowe informacje

Nucleofil, to innowacyjny preparat do głębokiej regeneracji i biostrukturyzacji skóry, działający na trzech poziomach:

 • liftingu (zagęszcza i napina skórę)
 • antyoksydacji
 • nawilżenia

Ten wyjątkowy preparat, który daje efekty już po pierwszym zabiegu, dr Elżbieta Wojtowicz-Prus zaleca w przypadku utraty elastyczności, wiotkości, utraty owalu, odwodnienia skóry a także stresu antyoksydacyjnego.

Polinukleotydy zawarte w preparacie pobudzają skórę do odbudowy, działają na receptory fibroblastów w skórze. Proces ten stymuluje tworzenie kolagenu typu I oraz elastyny, W konsekwencji dochodzi do poprawy napięcia skóry i jej naturalnego liftingu. Dodatkowo preparat zapewnia długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie skóry.

W Soft Skin Dermaclinic we Wrocławiu preparat Nucleofill to remedium na wiotką i odwodnioną oraz pozbawioną blasku skórę. Produkt daje wyraźny i naturalny efekt bez przerysowania rysów twarzy. To synonim innowacyjnej biotechnologii w służbie medycyny estetycznej i anti-aging.

Efekty

 • lifting,
 • poprawa napięcia,
 • nawilżenie,
 • redukcja drobnych zmarszczek.

Wskazania

 • wiotkość skóry
 • utrata elastyczności
 • brak napięcia
 • opadanie skóry twarzy, utrata owalu
 • odwodnienie
 • niedotlenienie skóry

Przeciwwskazania

Nucleofill nie należy podawać pacjentom z: chorobami krążenia, utrzymującym się stanem zapalnym skóry, padaczką, cukrzycą, aktywnym zakażeniem wirusem opryszczki, przebytymi lub obecnie utrzymującymi się chorobami autoimmunologicznymi, ciężkimi alergiami, utrzymującym się stanem zapalnym, znaną nadwrażliwością na składniki preparatu. Produktu Nucleofill nie należy stosować u kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Produktu Nucleofill nie należy stosować u osób w wieku poniżej 18 lat.

Cennik

Stymulatory tkankowe

Nucleofill
od 900 zł
Powrót na górę strony