Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Modelowanie sylwetki – konsultacja

Modelowanie sylwetki – konsultacja

Kobiety chcą jak najdłużej zachować piękną sylwetkę. Pomaga im w tym odpowiednio opracowany program treningowy i odpowiednia dieta. Ale nie każdy ma w sobie tyle siły, aby regularnie ćwiczyć i dobrze się odżywiać. To prawda, dziś nie jest to konieczne. Jest sporo ciekawych zabiegów kosmetologicznych, które pomagają w modelowaniu sylwetki, a także przywracają młodość i napięcie skóry, poświęcając minimum czasu.

Dużą popularnością cieszą się nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej zapewniające skuteczne modelowanie figury. Urządzenia służące do uzyskania tego efektu wykorzystują fale radiowe, fale akustyczne i masaż uciskowy.

Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem urządzenia Venus Legacy

Venus Legacy to doskonałe urządzenie, które wykorzystuje: wielobiegunową technologię radiową (multipolarna fala radiowa) z impulsowym polem magnetycznym oraz nową, unikalną technologię VariPulse a także technologię zwiększenia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym. Wielobiegunowa częstotliwość radiowa działając na różnych głębokościach tkanki tłuszczowej pozwala na wytworzenie energii na określonym poziomie oraz szybkie i równomierne ogrzewanie tkanki. Dzięki temu osiągane jest napięcie skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i piękne wymodelowanie sylwetki. Pulsujące pola magnetyczne działają synergistycznie wzmacniając efekty częstotliwości radiowych.

Unikalna technologia Vari-Pulse pomaga energii wniknąć głęboko w tkankę tłuszczową, delikatnie unosi skórę, dla bardziej komfortowego i skutecznego zabiegu, zapewnia lipolizę, stymuluje drenaż limfatyczny i aktywuje krążenie krwi. Częstotliwość radiowa w połączeniu z pulsującym polem magnetycznym bezpośrednio stymuluje fibroblasty i sprzyja produkcji nowego kolagenu. Urządzenie to jest w stanie rozpuścić komórki tłuszczowe i wmasować rozbite cząsteczki do układu limfatycznego i wydalić je z organizmu. Proces ten pomaga w naturalny sposób zwiększyć ilość włókien kolagenu i elastyny oraz odmłodzić skórę w danym miejscu. Najczęściej urządzenie Venus Legacy jest stosowane w celu modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej w takich obszarach jak brzuch, uda, pośladki i podbródek. Terapia jest całkowicie nieinwazyjna i bezbolesna.

Przejdź do cennika
Jesteś zainteresowany/ana tym zabiegem? Zadzwoń+48 717 162 479 Napiszrejestracja@softskin-clinic.pl
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Umów się na wizytę

Modelowaniu sylwetki z wykorzystaniem urządzenia BTL X-Wave

Terapia falami akustycznymi z wykorzystaniem urządzenia BTL X-Wave ma szerokie zastosowanie w medycynie i zajmuje szczególne miejsce w kosmetologii sprzętowej, jako jedna z najskuteczniejszych metod w walce ze złogami tłuszczu. Przenoszone przez urządzenie fale akustyczne o niskiej częstotliwości wywołują drgania w tkankach i komórkach warstwy tłuszczowej, niszcząc ją i zapewniając efekt modelowania sylwetki. Jednocześnie nie ma negatywnego wpływu na inne tkanki. Ma również korzystny wpływ na krążenie krwi i produkcję kolagenu, a produkty rozpadu i niepożądane toksyny są naturalnie wydalane z organizmu.

Naukowo sprawdzona metoda medycyny estetycznej w celu wymodelowania sylwetki:

  • Oscylujące fale akustyczne powodują wibracje w tkankach łącznych.
  • Skóra relaksuje się i napina. Zwiększa się jędrność i elastyczność skóry.
  • Znacznie zwiększa się krążenie krwi i produkcja kolagenu.
  • Modelowanie sylwetki.
  • Komórki wypełnione tłuszczem podskórnym, który jest głównym składnikiem cellulitu, ulegają redukcji.

Zatem terapia akustyczna urządzeniem BTL X-Wave ma złożony, wielopoziomowy efekt. Pacjenci obserwują poprawę struktury skóry, wzrost jej elastyczności i jędrności oraz widoczne wygładzenie nierówności.

Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem urządzenia BTL Lymphastim

Zasada działania urządzenia BTL-Lymphastim opiera się na przerywanym pneumatycznym ucisku, uzyskiwanym przy pomocy przemieszczającego się masżu uciskowego, czego efektem jest kompresyjny drenaż limfatyczny. Zabieg wykonywany na określonej okolicy ciała przeprowadzany jest specjalną metodą uciskania z wykorzystaniem napełnionych powietrzem rękawów. W trakcie zabiegu powstają lekkie, rytmiczne fale uciskające ciało a pacjent odczuwa ulgę w obszarze zabiegowym.

W wyniku pobudzenia określonych punktów na ciele dochodzi do skuteczniejszego odżywienia i funkcjonowania komórek a także do prawidłowej regulacji krążenia krwi i pracy organów wewnętrznych. W wyniku masażu uciskowego następuje ujędrnienie skóry, staje się ona bardziej elastyczna. Poprawie ulega metabolizm tkanki tłuszczowej, obserwowana jest efektywniejsza przemiana materii w obszarach skórnych oraz podskórnych a także w mięśniach. Następuje zredukowanie nadmiaru kilogramów i uzyskiwany jest widoczny efekt ładnego wymodelowania sylwetki. Zabieg aktywuje receptory komórek odpowiedzialnych za rozpad tłuszczu, oczyszcza i dotlenia skórę. W medycynie estetycznej masaż limfatyczny – uciskowy jest sprawdzonym sposobem wspierającym procedury odchudzania, promuje transfer tłuszczu uwolnionego w czasie innych zabiegów do układu limfatycznego.

Zapraszamy na modelowanie sylwetki Wrocław – Soft Skin Medical Center!

Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie