Treść strony

Konsultacja ginekologia estetyczna
180 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

Konsultacja ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna – zadbaj o zdrowie i piękno intymne
Poprawa doznań podczas zbliżeń, odpowiednie nawilżenie miejsc intymnych, rzadsze występowanie infekcji… To tylko niektóre z korzyści, które niesie ze sobą ginekologia estetyczna. Z dobrodziejstw tej gałęzi medycyny korzysta coraz więcej kobiet na całym świecie – zdrowie i piękno intymne nareszcie przestają być tematem tabu!

Co to jest ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna to zbiór procedur wykonywanych we wrażliwej okolicy stref intymnych. W większości przypadków takie zabiegi dotyczą narządów zewnętrznych (np. plastyka warg sromowych). W zależności od tego, jaki masz problem i jaką procedurę wybierzesz, głównym celem jest:

 

  • korekcja wyglądu – a dzięki temu również pewności siebie;
  • zwiększenie satysfakcji seksualnej – polepszenie doznań podczas współżycia;
  • poprawa komfortu – zwiększenie wygody na co dzień, m.in. podczas uprawiania sportu;
  • usunięcie uszkodzeń – np. eliminacja blizn po nacinaniu krocza podczas porodu.

Wbrew nazwie ginekologia estetyczna nie wiąże się wyłącznie z poprawą estetyki. To znacznie więcej – w tym przypadku najważniejsza jest kobieta i jej indywidualne potrzeby.

Kto najczęściej korzysta z zabiegów ginekologii estetycznej?

Ten typ medycyny jest skierowany do wszystkich kobiet, które chcą poprawić wygląd lub funkcjonowanie stref intymnych – bez względu na wiek czy rodzaj problemu. Z ginekologii estetycznej najczęściej korzystają jednak kobiety, które:

  • są po porodzie (niedawno lub w dalszej przeszłości);
  • nie czują się dobrze ze swoim wyglądem;
  • zmagają się z wrodzonymi lub pooperacyjnymi zmianami;
  • są po menopauzie.

Chociaż dolegliwości bywają wstydliwe, ginekologia estetyczna doskonale sobie z nimi radzi. To najlepszy sposób, żeby poczuć się lepiej i pewniej w swoim ciele. Z jakimi problemami do Soft Skin Medical Center we Wrocławiu najczęściej zgłaszają się pacjentki?

Cennik

Konsultacja ginekologia estetyczna

180 zł
Powrót na górę strony