Treść strony

Elektrokoagulacja
Przy większej liczbie zmian cena ustalana jest indywidualnie
od 120 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

Elektrokoagulacja

Elektrokoagulacja to metoda terapeutyczna stosowana od wielu lat w dermatologii. W wyniku działania energii elektrycznej dochodzi do zniszczenia lub usunięcia zmiany skórnej. Zasada działania opiera się na stosowaniu prądu o wysokiej częstotliwości oraz wykorzystaniu specjalnych noży elektrycznych lub żegadła o różnym kształcie w zależności od zastosowania. Wysoka temperatura wpływa na białka zawarte w tkance powodując ich koagulację oraz zamykanie naczyń krwionośnych skóry, tkanki podskórnej i błon śluzowych.

Wskazania

Wskazania do elektrochirurgii to m.in.:

  • kłykciny,
  • brodawki zwykłe,
  • brodawki łojotokowe,
  • niewielkie zmiany naczyniowe (teleangiektazje),
  • włókniaki miękkie.

Przeciwwskazania

  • wszczepiony rozrusznik serca,
  • zaburzenia krzepnięcia,
  • ciąża.

Przebieg zabiegu

W zależności od rozmiaru zmian, ich lokalizacji i tolerancji bólu pacjenta, zabieg może być przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym. Urządzenie do elektrokoagulacji pozwala na zastosowanie szerokiej gamy końcówek o różnorodnym kształcie i rozmiarze, które dobiera się w zależności od potrzeb. Zabieg trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut w zależności od wielkości powierzchni poddawanej zabiegowi. W miejscu koagulowanej zmiany może pojawić się drobne krwawienie, a następnie tworzy się mały strupek. Okres gojenia się trwa od kilku do kilkunastu dni.

Cennik

Elektrokoagulacja

Przy większej liczbie zmian cena ustalana jest indywidualnie
od 120 zł
Powrót na górę strony