Treść strony

DR CYJ Hair Filler
Pakiet 4 zabiegów w cenie 2500 zł
od 650 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

Dr. Cyj

Podstawowe informacje

DR CYJ Hair Filler to innowacyjny preparat, który nie tylko hamuje wypadanie włosów, ale również przyspiesza ich odrost poprzez pobudzenie mikrokrążenia. Dzięki bogatemu składowi rewitalizuje mieszki włosowych i przyspiesza proces wzrostu włosa.

Seria zabiegów daje spektakularne efekty w krótkim czasie. Prace na tym preparatem, który stanowi innowacyjne połączenie peptydów, trwały ponad 10 lat. Ostatecznie powstał produkt składający się z rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego.

Na czym polega innowacyjność DR CYJ?

Innowacyjność DR CYJ Hair Filler polega na synergistycznym działaniu peptydów oraz na przedłużonym uwalnianiu substancji aktywnych, skoncentrowany preparat jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze. Dochodzi do powolnego, długotrwałego uwalniania się i penetracji składników aktywnych.

Już po pierwszym zabiegu obserwuje się zahamowanie wypadania włosów, natomiast kolejne zabiegi DR CYJ stymulują odrastanie nowych włosów. Unikalne połączenie 7 peptydów oraz kwasu hialuronowego pobudza krążenie wokół mieszka włosowego i poprawia ukrwienie skóry głowy, co wpływa na lepsze odżywienie wokół mieszka włosowego.

Efekty

Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów, pierwsze zauważalne efekty są już po 15 dniach od pierwszego zabiegu. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów. Efekt po serii 4 zabiegów utrzymuje się przez rok. Po tym okresie terapię należy powtórzyć.

Jeśli borykasz się z problemem wzmożonego wypadania włosów, to zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje z naszym trychologiem, który ustali spersonalizowany plan leczenia.

Jeśli próbowałeś wielu metod, by pobudzić wzrost włosa, a nie udało się osiągnąć satysfakcjonujących efektów, to Dr Cyj ze względu na swoją innowacyjność i działanie bezpośrednie na przyczynę problemu będzie intensywnie stymulował wzrost włosa.

Składniki aktywne w Dr CYJ Hair filler

– Kwas hialuronowy (0,7%)
– Dekapeptyd-10; Oktapeptyd-11; Oktapeptyd-2, pobudzają angiogenezę wokół mieszków włosowych, stymulują wzrost włosów,
– Dekapeptyd-18; Dekapeptyd-28, aktywują wzrost włosa, pobudzają komórki macierzyste
– Oligopeptyd-54, zatrzymuje wypadanie włosów oraz blokuje hamujący wpływ DHT na wzrost włosa.
– Oligopeptyd-71, przywraca pigmentacje włosów.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg DR Cyj Hair Filler przeznaczony jest dla osób, które borykają się z problemami natury trychologicznej, którzy chcą zatrzymać wzmożone wypadanie włosów oraz zwiększyć tempo wzrostu włosa.

Dr Cyj przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale również telogenowego i spowodowanego stresem, złą dietą lub niewłaściwą pielęgnacją skóry głowy.

Zalety peptydowej terapii

  • Skuteczne powstrzymanie wypadania włosów

  • Przyspieszenie wzrostu włosów

  • Zagęszczenie włosów

  • Pobudzenie mikrokrążenia i poprawa odżywienia mieszka włosowego

  • Rewitalizacja mieszków włosowych

  • Wysoki profil bezpieczeństwa

Pełna kuracja - ilość i częstotliwość zabiegów

Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie.
Dla podtrzymania efektu zaleca się jednorazowy zabieg przypominający po 6 miesiącach.
Terapię warto powtórzyć po roku.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa ok. 30 minut, jest praktycznie bezbolesny i w pełni komfortowy dla Pacjenta. Ważne jest by, dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie pić alkoholu.

Zabieg z wykorzystaniem peptydowego preparatu polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy, tym samym dochodzi do mikrourazów, które stymulują procesy regeneracyjne.

Bardzo ważne jest by zachować odpowiednią liczbę zabiegów w serii i odstępy między zabiegami.

Cennik

DR CYJ Hair Filler

Pakiet 4 zabiegów w cenie 2500 zł
od 650 zł
Powrót na górę strony