Treść strony

Dermatoskopia
Ocena znamion skórnych
od 200 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

Dermatoskopia

Dermatoskopia (proponujemy używanie poprawnej nazwy – dermoskopia) to ocena zmian skórnych poprzez dermatoskop. Umożliwia on powiększenie powierzchni skóry nawet piętnastokrotnie, a w połączeniu ze specjalnym oświetleniem, umożliwia dokładną ocenę zmian skórnych, szczególnie barwnikowych, co stanowi istotny element we wczesnym rozpoznaniu złośliwych nowotworów skóry, tj. czerniak.

Podstawowe informacje

Ocena zmian skórnych polega na przyłożeniu aparatu (dermatoskopu) do skóry, dzięki czemu można obejrzeć bardzo dokładnie strukturę zmiany, m.in. asymetrię, barwę oraz to, czego gołym okiem nie można zauważyć, jak np. obecność struktur dodatkowych w jego obrębie.

Dermatoskop można łatwo podłączyć do aparatu cyfrowego i komfortowo wykonywać fotodokumentację. Dzięki temu mamy możliwość dokładnego porównania zmian. Przy fotografowaniu ich co pół roku, określa się czy rosną, czy nie zmienia się ich kształt i struktura. W tym czasie bada się, czy zmiany barwnikowe nie ewoluują w stronę niezwykle groźnego dla zdrowia i życia czerniaka złośliwego.

Wskazania

zmiany na skórze, szczególnie ulegające zmianom

Cennik

Dermatoskopia

Ocena znamion skórnych
od 200 zł
Powrót na górę strony