Treść strony

Depilacja laserowa
Całe nogi
Pakiet 5 zabiegów 2600 zł
650 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

Depilacja laserowa Soprano ICE Platinum

Depilacja laserowa we Wrocławiu na światowym poziomie! W Soft Skin stosujemy rewolucyjne Soprano ICE Platinum, czyli najnowszą generację wielokrotnie nagradzanego systemu depilacji laserowej Soprano. To najbardziej kompletny i jednocześnie najskuteczniejszy obecnie laserowy system usuwania włosów we Wrocławiu. Możesz umawiać się na depilację nawet jeśli masz ciemną skórę, jasne i delikatne włosy lub… masz mało czasu. Przykładowo depilacja laserowa pleców dla Soprano ICE Platinum to zaledwie 8-10 minut.

Soprano ICE Platinum jako pierwsze urządzenie do depilacji łączy aż 3 długości fali laserowej.

Dzięki temu oddziałuje na różnych głębokościach tkanek i struktur anatomicznych w mieszkach włosowych. Rezultaty?

 • Przede wszystkim niszczy owłosienie w fazie wzrostu u pacjentów o różnej karnacji i różnych typach włosów.
 • Zabiegi są przy tym bezbolesne i bardzo szybkie, dzięki technologii depilacji w ruchu In-Motion™.
 • Kolejna przewaga? Dzięki technologii SHR Soprano w wersji ICE Platinum depiluje także opaloną skórę i ciemne karnacje.

W efekcie usuwanie owłosienia przestaje być zabiegiem sezonowym i pełną serię można wykonywać przez cały rok!

Depilacja laserowa - Efekty

Standardowo producent Soprano ICE Platinum zaleca 6-8 zabiegów.

Pamiętaj, że mieszki włosowe są wrażliwe na działanie energii laserowej tylko w fazie wzrostu. Dlatego należy powtarzać zabiegi, aby osiągnąć efekt gładkiej skóry. Po pewnym czasie organizm może zregenerować i uaktywnić brodawki włosowe, dlatego zaleca się wykonywanie jednego zabiegu przypominającego raz w roku. Dodatkowo u osób z zaburzeniami hormonalnymi potrzebne są często dłuższe serie zabiegowe, a włosy mogą z czasem odrastać z powodu zmian w gospodarce hormonalnej.

Właściwości

Depilacja Laserowa Soprano ICE Platinum to obecnie najpotężniejszy system, który  wykorzystuje aż 3 rodzaje fal, aby pozbyć się niechcianego owłosienia. Do tej pory technologie te były używane oddzielnie, jednak ich skuteczność zależała przede wszystkim od odpowiedniego dopasowania metody do fototypu skóry pacjenta.

Dopiero połączenie klasycznego w depilacji lasera diodowego (810 nm) z laserem aleksandrytowym (755 nm) i falą Nd: YAG (1064 nm) zapewniło nam wszechstronność. Dlaczego? Po pierwsze, technologia aleksandrytowa pozwala depilować różne rodzaje i kolory włosów, zwłaszcza jasne i delikatne. Klasyczna dioda oddziałuje z kolei na brodawki średnich i ciemnych włosów. Wreszcie fala Nd: YAG zapewnia najgłębszą penetrację mieszków włosowych. Dlatego jest optymalna przy depilacji ciemnych skór, które są bardzo wrażliwe na ciepło stosowane w innych terapiach. Ważne jest też to, że metoda ma akceptację agencji FDA i liczne badania kliniczne, co jest wyznacznikiem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

W Soft Skin Dermaclinic ważne są także komfort i szybkość depilacji. Pomagają w tym między innymi liczne patenty, zastosowane w Soprano ICE Platinum.

Depilacja laserowa Wrocław – mamy dla Ciebie najnowsze technologie

Technologia SHR™ Eliminuje pojedyncze strzały, które pacjenci porównują do piekącego uderzenia gumki recepturki. Zamiast pojedynczych skoków wysokiej energii mamy sekwencję powtarzających się impulsów o niższej energii. To działa! Stopniowy wzrost temperatury do pożądanego poziomu niszczy brodawki włosów. Pacjenci cieszą się więc z efektu gładkiej skóry, jednak w trakcie zabiegu nie muszą za to płacić dyskomfortem.

Komfort zapewnia również technologia ICE™, która intensywnie chłodzi powierzchnię skóry dzięki końcówce wykonanej ze szkła szafirowego. Eliminuje to przede wszystkim ryzyko poparzeń oraz zwiększa skuteczność depilacji. Dzieje się tak, ponieważ izolowane przez system ICE™ ciepło nie rozprasza się, tylko trafia wprost do skóry właściwej.

Trzeci patent to natomiast depilacja laserowa w ruchu (In-Motion™), rekomendowana do dużych obszarów, takich jak plecy, uda, łydki, przedramiona. W trybie In-Motion™ niższa energia laserowa oddziałuje kilka razy w tym samym miejscu, co daje taki sam efekt terapeutyczny, przyspiesza jednak zabieg oraz zapewnia równomierne pokrycie obszaru zabiegowego i dodatkowo zwiększa komfort depilacji.

Przebieg zabiegu

Soprano ICE Platinum to obecnie najszybsze urządzenie do laserowej depilacji. Jednak czas trwania zabiegu zależy indywidualnie od koloru skóry pacjenta, rodzaju włosów oraz indywidualnej wielkości leczonego obszaru. Zabieg może trwać nawet kilkanaście sekund, gdy a przykład depilujemy niewielki obszar nad górną wargą. Depilacja laserowa całych pleców zajmuje nam średnio 8-10 minut.

 • Przed zabiegiem odsłaniasz miejsce, które ma być depilowane. Otrzymujesz od nas jednorazową bieliznę, jeśli depilujemy miejsca intymne.
 • Jeśli depilujemy twarz, usuwamy makijaż i oczyszczamy skórę.
 • Następnie sprawdzamy, czy włosy są dokładnie ogolone. W trakcie umawiania wizyty poprosimy Cię o ogolenie skóry maszynką.
 • W czasie zabiegu Twoje oczy są zabezpieczone przez okulary ochronne.
 • Przed zabiegiem aplikujemy na skórę żel zabiegowy i w razie potrzeby rozrysowujemy na skórze białą kredką siatkę, która dzieli rejon zabiegu na mniejsze obszary.

W trakcie zabiegu Soprano ICE Platinum emituje jednocześnie 3 długości fal w jednym impulsie. Technologia SHR sprawia, że depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna i nie ma ryzyka uszkodzenia otaczającej tkanki. Zabieg wykonujemy przy wszystkich fototypach skóry, także w przypadku jasnych i cienkich włosów. Dlatego nie musisz się obawiać, że Twoja karnacja będzie przeszkodą.

Jeśli depilujemy skórę metodą In-Motion™ głowica jest w ciągłym ruchu, a ty nie odczuwasz pojedynczych strzałów, lecz stopniowe nagrzewanie tkanek. Dzięki temu zabieg jest komfortowy, szybki. Dodatkowo energia niszcząca owłosienie pokrywa równomiernie cały obszar zabiegowy bez ryzyka pozostawienia niewydepilowanych włosków.

Na kolejne zabiegi depilacji laserowej zaprosimy Cię:

 • po 4-6 tygodniach w przypadku depilacji twarzy,
 • po 6-8 tygodni, jeśli depilujemy ciało.

Przygotowanie do zabiegu

Aby zabieg depilacji laserowej był komfortowy i bezpieczny, odpowiednio się do niego przygotuj. Pod uwagę weź następujące zasady:

 • Dokładnie ogol miejsce, które będzie depilowane.
 • Zadbaj o to, by skóra była niepodrażniona i sucha (zrezygnuj ze stosowania balsamów do ciała przed zabiegiem)
 • Sprawdź, czy nie masz przeciwwskazań do zabiegu. Depilacji nie wykonujemy, jeśli np. przyjmujesz leki lub zioła światłouczulające. Więcej przeciwwskazań wymieniamy poniżej.
 • Na tydzień przed zabiegiem nie wykonuj peelingów domowych.
 • Na 2 tygodnie przed depilacją laserową zrezygnuj z ziół i leków fototoksycznych i fotoalergicznych (dziurawiec, nagietek, herbatki typu Figura).
 • Nie wyrywaj włosów pęsetą, depilatorem mechanicznym i nie woskuj włosów przez 4 tygodnie przed zabiegiem.
 • Miesiąc przed depilacją laserową odstaw kremy i maści z witaminą A, retinoidami, witaminą C, kwasami AHA i BHA.
 • Przez 2 tygodnie przed zabiegiem nie opalaj skóry.

Po zabiegu

Po depilacji laserowej może wystąpić delikatny rumień, jednak takie subtelne zaczerwienienie znika najczęściej już po kilku godzinach.
W ciągu 2 dni możesz odczuwać lekkie podrażnienie lub pieczenie.

Po zabiegu depilacji laserowej Soprano Ice Platinum przestrzegaj tych zasad:

 • Przez pierwsze kilka dni po zabiegu: unikaj basenu, sauny, ćwiczeń aerobowych, masaży, itp.
 • Myj skórę łagodnym preparatem, na przykład dermoksmetykiem bez mydła.
 • Nie trzyj i nie masuj skóry przez kilka dni po depilacji.
 • W dniu depilacji bikini czy nóg nie noś obcisłych ubrań, załóż raczej luźną i przewiewna odzież najlepiej z bawełny.
 • Jeśli depilowałaś/-eś pachy, w dniu zabiegu nie stosuj dezodorantów czy antyperspirantów.
 • Nie wystawiaj depilowanego obszaru na działanie słońca i chroń obszar leczony przez co j 1 miesiąc po zabiegu. Opalanie się może bowiem doprowadzić do pojawienia się przebarwień.
 • Stosuj wysoką ochronę UV na poziomie SPF 50+.
 • Makijaż możesz nakładać na depilowany obszar na drugi dzień po zabiegu.
 • Przez 2 tygodnie po depilacji nie stosuj peelingów.

Przeciwwskazania

Zabiegu depilacji laserowej nie wykonujemy w następujących przypadkach:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Świeża opalenizna
 • Stosowanie leków i ziół fotouczulających
 • Leczenie izortetynoiną w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy
 • Choroba nowotworowa
 • Epilepsja
 • Bielactwo, łuszczyca
 • Bliznowce w miejscu zabiegu
 • Depilacja woskiem lub mechaniczna w ciągu 4 tygodni przed zabiegiem
 • Infekcje bakteryjne lub wirusowe w miejscu zabiegu

Cennik

Broda

5 zabiegów 600 zł
150 zł

Wąsik (górna warga)

5 zabiegów 400 zł
100 zł

Baki

Pakiet 5 zabiegów 600 zł
150 zł

Policzki

Pakiet 5 zabiegów 1000 zł
250 zł

Między brwiami

Pakiet 5 zabiegów 400 zł
100 zł

Łydki

Pakiet 5 zabiegów 1200 zł
300 zł

Uda

Pakiet 5 zabiegów 1600 zł
400 zł

Całe nogi

Pakiet 5 zabiegów 2600 zł
650 zł

Kolana

Pakiet 5 zabiegów 400 zł
100 zł

Bikini płytkie

Pakiet 5 zabiegów 880 zł
220 zł

Bikini głębokie

Pakiet 5 zabiegów 1400 zł
350 zł

Bikini brazylijskie

Pakiet 5 zabiegów 1600 zł
400 zł

Pośladki

Pakiet 5 zabiegów 1200 zł
300 zł

Szpara pośladkowa

Pakiet 5 zabiegów 800 zł
200 zł

Pachy

Pakiet 5 zabiegów 800 zł
200 zł

Ramiona

Pakiet 5 zabiegów 1200 zł
200 zł

Całe ręce

Pakiet 5 zabiegów 2200 zł
550 zł

Przedramiona

Pakiet 5 zabiegów 1200 zł
300 zł

Brzuch

Pakiet 5 zabiegów 1200 zł
300 zł

Tors

Pakiet 5 zabiegów 1600 zł
400 zł

Linia biała brzucha

Pakiet 5 zabiegów 600 zł
150 zł

Plecy

Pakiet 5 zabiegów 1800 zł
450 zł

Broda i podbródek

Pakiet 5 zabiegów 600 zł
150 zł

Broda i szyja

Pakiet 5 zabiegów 1000 zł
250 zł

Cała twarz

Pakiet 5 zabiegów 1400 zł
350 zł

Szyja

Pakiet 5 zabiegów 800 zł
200 zł

Nasz Zespół

Powrót na górę strony