Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Synergia kosmetologii i medycyny estetycznej.

Synergia kosmetologii i medycyny estetycznej.

06 czerwca 23
Lekarze

Nieustanny rozwój branży beauty, nowe rozwiązania technologiczne, czy składniki aktywne w kosmetykach pozwalają specjalistom na dobór odpowiednich zabiegów do konkretnego problemu pacjenta. Nowoczesna kosmetologia i medycyna estetyczna opiera się na synergii działania. Poprzez zastosowanie zabiegów łączonych jesteśmy w stanie uzyskać jak najlepsze efekty przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Dzięki synergii działania, możemy osiągnąć bardziej długotrwały efekt w szybszym czasie.

Naturalność – Trend, który nie przemija

Współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna oparta jest na bezpieczeństwie, indywidualnym podejściu do pacjenta, skuteczności i co raz lepszej jakości oferowanych usług. Zadaniem specjalistów jest zachowanie skóry w odpowiedniej gęstości, dzięki czemu wygląda na zdrową, odżywioną i przede wszystkim naturalną.  Aby to osiągnąć, profesjonaliści podchodzą do Pacjenta w sposób holistyczny, czyli całościowy. Nasza dieta, styl życia, nawyki, ilość i jakość snu mają wpływ na kondycję naszej skóry. Dlatego współpraca Pacjenta i profesjonalisty jest niezbędna w celu uzyskania jak najlepszych efektów.

Synergia – współdziałanie, które ma siłę

Synergia to współistnienie różnych czynników, które powodują, że łączny rezultat jest większy niż efekty osobnego działania. Tak właśnie jest w medycynie estetycznej i kosmetologii. W tym przypadku synergia to łączenie różnych metod podczas kilku sesji zabiegowych. Zabiegi zazwyczaj dobierane są w taki sposób, aby współdziałały ze sobą i dawały lepszy, trwalszy efekt. Łączenie różnych zabiegów daje więcej możliwości i często ma większe spektrum działania. Profesjonalista znający poszczególne zabiegi, ich działanie i spodziewane efekty, dobiera je do potrzeb danego klienta.

Kiedy łączyć zabiegi?

Każdy problem, z którym klient zwraca się do kosmetologa lub lekarza medycyny estetycznej ma swoją specyfikę i wymaga indywidualnego podejścia. Synergia zabiegów świetnie sprawdza się w przypadku, kiedy skóra potrzebuje poprawy jakości, zagęszczenia i odmłodzenia. Zabiegi łączone dają również dobre rezultaty w spłycaniu zmarszczek i bruzd, minimalizacji asymetrii twarzy, ujędrnianiu skóry, likwidacji rozstępów i cellulitu, zmniejszaniu przebarwienia, likwidacji blizn potrądzikowych, a także w przywracaniu owalu twarzy.

Pielęgnacja domowa działanie coraz bardziej doceniane

Z doświadczenia wiemy, że, aby przedłużyć efekty zabiegów wykonywanych w gabinecie, które są impulsem dla skóry do odnowy i rewitalizacji, niezbędne jest również wdrożenie specjalistycznych kosmetyków w pielęgnacji domowej. Odpowiednio dobrane preparaty po zabiegach przedłużają efekty osiągnięte podczas profesjonalnych zabiegów w gabinecie. Pielęgnacja domowa jest dopełnieniem zabiegów specjalistycznych. Powinny być to kosmetyki dobrej jakości i zawierające jak najwięcej naturalnych składników.

Synergia w zabiegach regeneracyjnych

Istotą zabiegów regeneracyjnych jest stymulacja komórek tkanek do odnowy. Efekt jaki oczekujemy to przede wszystkim zagęszczenie skóry i przygotowanie jej do bardziej inwazyjnych zabiegów. Przykładem synergii może być zabieg mezoterapii mikroigłowej połączony w późniejszym okresie z nićmi liftingującymi Aptos lub nićmi Excellence Visage HA. Zabiegi te mają na celu odmłodzenie wyglądu twarzy, jej rewitalizację, zagęszczenie i nawilżenie.

W składzie nici Aptos znajduje się kwas polimlekowy, inicjujący w skórze procesy odnowy. Dzięki implantacji nici Aptos dochodzi do pobudzenia produkcji elastyny i kolagenu, odpowiadających za jej jędrność i gęstość. Wprowadzenie w głębokie warstwy skóry kwasu hialuronowego, który znajduje się w składzie nici Excellence Visage HA podnosi jej nawilżenie i rewitalizację.

Zabieg z wykorzystaniem nici Aptos proponowany jest osobom między 30 a 65 rokiem życia, które zauważają u siebie wiotczenie skóry, utratę objętości, opadanie tkanek, asymetrię lub niekorzystny kształt danej strefy twarzy bądź ciała.

Działania odmładzające dają dobre rezultaty kiedy łączymy kilka zabiegów np. połączenie peelingu chemicznego z mezoterapią.

Zapytaj o najlepsze zabiegi dla Ciebie?

Skóra każdego z nas wymaga indywidualnego podejścia oraz odpowiednio dobranych zabiegów kosmetologicznych i z zakresu medycyny estetycznej. Przy obecnie bardzo szerokiej ofercie bardzo ważna jest konsultacja ze specjalistą, który dobierze zabieg do problemu skórnego i do efektu, który chcemy osiągnąć. Lekarz lub kosmetolog przeprowadza zabieg zgodnie z zaleceniami i pełnym bezpieczeństwem oraz zaproponuje najlepsze w danym przypadku kosmetyki.

O piękny i zdrowy wygląd pomogą zadbać specjaliści z Soft Skin Medical Center. Stworzą całościowy, indywidualny plan działań i pomogą wybrać preparaty, które będą działać korzystnie na skórę.

Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie