Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe

24 stycznia 23
Stymulaotry

Stymulatory tkankowe w ostatnich latach opanowały rynek medycyny estetycznej. Nic w tym dziwnego – efekty jakie można uzyskać po ich zastosowaniu przemawiają same za siebie. Cenią je szczególnie osoby, dla których naturalny wygląd, bez zmiany rysów twarzy jest bardzo ważny.

Czego można się spodziewać po zastosowaniu stymulatorów tkankowych?

Stymulatory tkankowe to preparaty, których zadaniem jest pobudzenie komórek w skórze – fibroblastów. Wynikiem czego jest wzmożona synteza kolagenu i elastyny. W zależności od wskazań, mogą być podawane bezpośrednio do głębszych warstw skóry z mniejszą ilością wkłuć lub jak typowa mezoterapia – płycej i z większą ilością depozytów.

Czym różnią się stymulatory tkankowe od mezoterapii igłowej? Stymulatory charakteryzują się większym stężeniem substancji czynnej, której zadaniem jest pobudzenie skóry. Dzięki temu pożądane efekty ujędrnienia i zagęszczenia skóry można uzyskać w krótszym czasie i przy mniejszej ilości zabiegów. Warto jednak pamiętać, że zabiegi te świetnie się uzupełniają, ponieważ wspólnie oddziałują na głębsze oraz bardziej powierzchowne warstwy skóry.

W Klinice Soft Skin Medical Center specjaliści pracują na najwyższej jakości, certyfikowanych preparatach. Jakie składniki aktywne można wyróżnić w preparatach stymulujących skórę?

KWAS HIALURONOWY – najbardziej popularny składnik wszelkiego rodzaju preparatów podawanych podskórnie. Stosowany jest solo lub w połączeniu z innymi składnikami. Dodatkiem do kwasu hialuronowego mogą być też aminokwasy L-prolina, L-hydroksyprolina, glicyna, i L-lizyna, a także peptydy. Kwas hialuronowy przyciąga mocno wodę do skóry, przez co staje się bardziej jędrna i sprężysta, a także zmniejsza się oznaki starzenia. Wpływa na stymulację produkcji kolagenu typu I, II, III, IV i VII oraz elastyny.

KOLAGEN jest naturalnie występującym białkiem w naszej skórze. Tworzy rusztowanie, dzięki któremu skóra wygląda młodo i świeżo, a kontury twarzy są wyraźne. Wzmocnienie jego produkcji można uzyskać poprzez podanie kolagenu pozyskiwanego z nici jedwabnych. W naturalny sposób przywraca skórze jędrność i elastyczność.

POLINUKLEOTYDY są to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, występują we wszystkich organizmach i są kompatybilne z ludzkim organizmem. Pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu, działają antyoksydacyjnie i nawadniająco.

Stymulatory tkankowe to idealna opcja dla osób, które chcą zadbać o swój wygląd, ale nie chcą jednocześnie zmieniać rysów twarzy. Ich zastosowanie pozwala na ujędrnienie skóry, odmłodzenie, zahamowanie starzenia i poprawę owalu twarzy.

W Soft Skin Medical Center zabiegi z wykorzystaniem symulatorów tkankowych wykonywane są przez specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. W Soft Skin każdy Pacjent może liczyć na indywidualne podejście, dlatego preparat dobierany jest do potrzeb cery po przeprowadzeniu pełnego wywiadu.

Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie