Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / PLASMA COMPLEX – skuteczności w naturze!

PLASMA COMPLEX – skuteczności w naturze!

24 października 22
Plasma

PLASMA COMPLEX – to przebadana klinicznie terapia zwalniająca proces starzenia skóry, przywracający jej napięcie oraz gęstość. Polega na wprowadzeniu autologicznej substancji, czyli fibryny odizolowanej z krwi pobranej bezpośrednio przed zabiegiem.

Zbieg składa się z dwóch czynników. Pierwszym jest podanie fibryny strukturalna, (S-PRF) – tymczasowego stelażu dla odbudowywanej tkanki, która powstaje dzięki podaniu fibryny komórkowej (I-PRF) bogatej w czynniki wzrostu.

Celem zabiegu PLASMA COMPLEX jest zwiększenie ilości komórek warstw naskórka i fibroblastów, synteza kolagenu, który nadaje skórze elastyczności oraz wsparcie w tworzeniu nowych naczyń krwionośnych, a co za tym idzie dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki tym procesom zabiegi przywracają odpowiednie napięcie i gęstość skóry oraz wygładzają zmarszczki przy wykorzystaniu całkowicie hipoalergicznego preparatu, jakim jest fibryna pacjenta.

Etapy zabiegu:

  1. STYMULACJA, czyli pobudzenie procesu namnażania i odkładania się fibroblastów w stelażu komórkowym. Dzięki temu zwiększa się produkcja włókien kolagenowych i elastynowych w skórze.
  2. REGENERACJA, w wyniku której dochodzi do przebudowy tkanki oraz wzmożona tworzenie nowych naczyń krwionośnych. Skutkiem tego procesu jest większe dotlenienie i odżywienie komórek skóry.
  3. ODMŁODZENIE – odbudowa skóry o właściwej strukturze i budowie. Skóra staje się napięta, jędrna, sprężysta i nawilżona.

Procedura zabiegowa trwa około godziny, a pierwsze efekty zauważamy już po pierwszym zabiegu, zaleca się jednak wykonać go w 3 razy w odstępach 4-tygodniowych, by zmaksymalizować działanie terapeutyczne. Po wykonaniu takiej serii, kolejny zabieg wykonywany jest dopiero po 6 miesiącach.

Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie