Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Nowy Rok, Nowa Ja!

Nowy Rok, Nowa Ja!

20 stycznia 23
Nowy Rok, Nowa Ja

Styczeń to czas noworocznych postanowień. Początek nowego roku sprzyja refleksjom, dlatego wielu z nas bierze za cel poprawę zdrowia i wyglądu. Szczególnie, że w czasie świąt rodzinna, przyjazna atmosfera pozwala nam zapomnieć o codziennych restrykcjach i skupić się tylko na tym co tu i teraz, chętnie zajadając pyszne potrawy z wigilijnego stołu.

Jeśli Twoim postanowieniem na ten rok jest poprawa sylwetki i jakości skóry zapraszamy do Soft Skin Medical Center! Dzięki zabiegom z naszej oferty możesz pozbyć się zbędnych centymetrów, cellulitu, czy zlokalizowanej i trudnej do redukcji tkanki tłuszczowej. Zabiegi te świetnie wspomagają dietę, aktywność fizyczną i zdrowy styl życia.

Każdy z zabiegów ma inne właściwości, dzięki czemu świetnie uzupełniają się nawzajem.
W Soft Skin Medical Center oferowane są zabiegi z wykorzystaniem:

Fala Radiowa to nowatorski zabieg, który wykorzystuje kilka rodzajów energii, aby „obudzić” skórę i tkankę tłuszczową do działania. Są one jakby uśpione, bo skóra regeneruje się zbyt wolno, cyrkulacja krwi, a więc i odżywienie tkanek spada, pod skórą zbierają się magazyny tłuszczu i zastoje limfy. W efekcie tych zjawisk pod palcami wyczuwamy zbite grudki cellulitu. Wielobiegunowe fale radiowe i pole magnetyczne dostają się do tych „uśpionych” tkanek, ponieważ poprawiają krążenie krwi, rozbijają depozyty tłuszczu, obkurczają włókna kolagenowe, budzą fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego. Skóra ujędrnia się i napina, zmarszczki spłycają, a podskórny cellulit i „uparty tłuszczyk” zanika. To oczywiście proces wymagający powtórzeń, ale efektem jest zregenerowana, dobrze odżywiona, elastyczna piękna skóra i smukła sylwetka. Masz naprawdę skórę lepszej jakości i to bez wspomagaczy.

Fala uderzeniowa to nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Fala akustyczna doprowadza do drgań w skórze, dzięki czemu dochodzi do rozbicia komórek tłuszczowych, napięcia skóry oraz zmniejszenia cellulitu. Dodatkowym atutem jest usprawnienie działanie układu limfatycznego w trakcie trwania zabiegu, co znacząco ułatwia usunięcie rozbitych komórek tłuszczowych.

Procedura zabiegowa trwa około 30 minut, chociaż czas trwania zabiegu uzależniony jest od ilości partii poddanych działaniu fali uderzeniowej. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga specjalnego przygotowania, ani czasu na rekonwalescencję, natomiast podczas terapii należy pamiętać o spożywaniu odpowiedniej ilości płynów. Do uzyskania najlepszych rezultatów rekomendowane jest wykonanie serii od 6 do 10 zabiegów z częstotliwością co 2-3 dni. Aby dodatkowo zwiększyć efekty zabiegowe warto stosować w pielęgnacji domowej odpowiedni preparat do ciała zalecony przez kosmetologa.

Szok termiczny – Działanie tego zabiegu opiera na kriolipolizie kontrastowej. Jest to naprzemienne działanie wysokich i niskich temperatur. Podczas zabiegu tkanka zostaje ochłodzona do nawet kilku stopni Celcjusza, prowadzi to do zmiany białego tłuszczu w brązowy, który zostanie „spalony” i zmetabolizowany w trakcie kolejnych zabiegów. Po serii zabiegów TC Cryo dochodzi również do spowolnienia produkcji nowych, komórek tłuszczowych, dlatego efekt utraty tkanki tłuszczowej jest długotrwały. Po zabiegu nie tylko zmniejszą się depozyty tłuszczu w miejscu zabiegowym, ale skóra stanie się również jędrniejsza, bardziej sprężysta i wygładzona. Dlatego nie ma podstaw, aby obawiać się wiotkiej skóry po serii zabiegowej.

Drenaż limfatyczny  – To rodzaj masażu, który wykorzystuje ucisk na tkanki celem usprawnienia krążenia limfy i innych płynów tkankowych w organizmie, dzięki czemu zmniejszają się zastoje wody oraz obrzęki. Stymulacja odpowiedni punktówa na ciele pozwala na lepsze odżywienie i pracę komórek, a także regulację krążenia krwi i funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Skóra w obrębie partii masowanych staje się jędrniejsza i elastyczniejsza, a także poprawia się jej metabolizm. Drenaż limfatyczny pozwala zmniejszyć ryzyko niewydolności krążenia, szczególnie w przypadku kończyn dolnych.

Przeciwwskazania do zabiegów modelujących sylwetkę:

Warto pamiętać, że do intensywnej stymulacji organizmu i spalania tkanki tłuszczowej najlepiej sprawdzają się terapie łączone.

Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 198 opinii
Zobacz opinie