Skuteczne połączenia mezoterapii oraz płatków kolagenowych

Synergia działania dwóch preparatów preparatów gwarantuje intensywne nawilżenie, regenerację oraz rozjaśnienie skóry, co zapewnia odmłodzony, promienny i zdrowy wygląd okolicy oka.

 

W wakacyjnej cenie 249 zł

Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Neauvia – kosmetyki stworzone przez lekarzy

Neauvia – kosmetyki stworzone przez lekarzy

14 listopada 22
Neauvia

Kosmeceutyki Neauvia to produkty o potwierdzonej naukowo skuteczności zaprojektowane przez lekarzy dla profesjonalistów zajmujących się zabiegami z obszaru medycyny estetycznej. Głównym założeniem filozofii marki było stworzenie kosmetyków odpowiadających na potrzeby pacjentów poddawanych zabiegom estetycznym oraz zapewnienie synergii działania wypełniaczy i kosmeceutyków. Marka stawia nacisk na wielopoziomowe działanie w skórze, dzięki czemu skuteczność terapii odmładzających jest jeszcze większa.

Co wyróżnia markę kosmetyków Neauvia?

Jakie kosmetyki marki Neauvia szczególnie skradły nasze serca?

Marka Neauvia pozytywnie zaskoczyła Nas unikatowością składników aktywnych, bardzo przyjemnymi konsystencjami, wystarczająco bogatą ofertą, dzięki której znajdziemy w niej odpowiedni dla każdego typu cery kosmetyk. Profesjonalizm marki oraz wieloletnie doświadczenie na rynku medycyny estetycznej sprawia, że marka jest godna polecenia.

Jeśli chciałbyś/abyś dowiedzieć się więcej o kosmetykach Neauvia oraz o tym w jaki sposób stanowią one dopełnienie zabiegów medycyny estetycznej, zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszymi kosmetologami. Z ogromną przyjemnością informujemy Was też, że kosmetyki Neauvia są dostępne stacjonarnie w Klinice Soft Skin Medical Center.

Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 241 opinii
Zobacz opinie