Skuteczne połączenia mezoterapii oraz płatków kolagenowych

Synergia działania dwóch preparatów preparatów gwarantuje intensywne nawilżenie, regenerację oraz rozjaśnienie skóry, co zapewnia odmłodzony, promienny i zdrowy wygląd okolicy oka.

 

W wakacyjnej cenie 249 zł

Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Ginekologia estetyczna już w SOFT SKIN MEDICAL CENTER!

Ginekologia estetyczna już w SOFT SKIN MEDICAL CENTER!

17 października 22
wybielanie
Ginekologia estetyczna – zdrowie i piękno intymne

Poprawa doznań podczas zbliżeń, odpowiednie nawilżenie miejsc intymnych, rzadsze występowanie infekcji… To tylko niektóre z korzyści, które niesie ze sobą ginekologia estetyczna. Z dobrodziejstw tej gałęzi medycyny korzysta coraz więcej kobiet na całym świecie – zdrowie i piękno intymne nareszcie przestają być tematem tabu!

Ginekologia estetyczna to zbiór procedur wykonywanych we wrażliwej okolicy stref intymnych. W większości przypadków takie zabiegi dotyczą narządów zewnętrznych (np. plastyka warg sromowych). W zależności od tego, jaki masz problem i jaką procedurę wybierzesz, głównym celem jest:

Wbrew nazwie ginekologia estetyczna nie wiąże się wyłącznie z poprawą estetyki. To znacznie więcej – w tym przypadku najważniejsza jest kobieta i jej indywidualne potrzeby. Wkrótce przedstawimy zabiegi z naszej oferty! Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy –> https://softskin-clinic.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/

Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 241 opinii
Zobacz opinie