Roksana Kozieł - Soft Skin
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Roksana Kozieł

Roksana Kozieł

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Ukończyłam Wydział Wojskowo-Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a także z wyróżnieniem Studia Podyplomowe z Medycyny Estetycznej i Kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, a także wieloletnim nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

W swojej wieloletniej praktyce wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy, osocza bogatopłytkowego, a także biostymulatory tkankowe oraz mezoterapię.

Za swój priorytet podczas wizyty pacjenta w moim gabinecie stawiam sobie, aby czuł się komfortowo i bezpiecznie, a wykonywane przeze mnie zabiegi były sprawdzone i skuteczne. W pracy zawodowej szczególną wagę przywiązuję do pielęgnacji skóry, profilaktyki i utrzymania jej w dobrej kondycji. Ponadto jestem założycielką marki kosmetyków do pielęgnacji skóry Wonders Cosmetics&more.

Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 163 opinii
Zobacz opinie