Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Roksana Kozieł

Roksana Kozieł

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Ukończyłam Wydział Wojskowo-Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a także z wyróżnieniem Studia Podyplomowe z Medycyny Estetycznej i Kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, a także wieloletnim nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

W swojej wieloletniej praktyce wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy, osocza bogatopłytkowego, a także biostymulatory tkankowe oraz mezoterapię.

Za swój priorytet podczas wizyty pacjenta w moim gabinecie stawiam sobie, aby czuł się komfortowo i bezpiecznie, a wykonywane przeze mnie zabiegi były sprawdzone i skuteczne. W pracy zawodowej szczególną wagę przywiązuję do pielęgnacji skóry, profilaktyki i utrzymania jej w dobrej kondycji. Ponadto jestem założycielką marki kosmetyków do pielęgnacji skóry Wonders Cosmetics&more.

Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie