Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Rafał Dulski

Rafał Dulski

Specjalista dermatolog, medycyna estetyczna

Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizację odbywałem w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno – Wenerologicznym w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.
W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuje się pełnym zakresem leczenia chorób skóry, włosów i paznokci u dzieci oraz dorosłych.

Specjalizuję się w dermatochirurgii łagodnych oraz złośliwych zmian skórnych. Przed każdym zabiegiem dermatochirurgicznym wykonuje badanie dermatoskopowe zmian skórnych, kwalifikując pacjenta do odpowiedniego zabiegu.

Pomagam pacjentom zmagającym się z opornymi brodawkami wirusowymi – łączę wszystkie dostępne procedury zabiegowe dla jak najlepszego efektu.
Zajmuję się poprawą wyglądu i kondycji skóry, wykorzystując zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, stymulatorów oraz prowadzeniem terapii z użyciem laserów.

Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie