Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Milena Mrowiec

Milena Mrowiec

Kosmetolog

Pani Milena Mrowiec jest ona absolwentką studiów magisterskich, a swoją bogatą wiedzę zdobywała na Akademii Wychowania Fizycznego oraz Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.

W ramach naszego zespołu, Pani Milena specjalizuje się w szerokim zakresie zabiegów, obejmujących terapie skóry twarzy i ciała, mezoterapię oraz laseroterapię. Posiada nie tylko umiejętności techniczne, ale także wyjątkową zdolność do tworzenia indywidualnych planów zabiegowych i pielęgnacyjnych, dostosowanych do potrzeb naszych pacjentów.

Praca ze skórą to dla Pani Mileny nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja i ciągłe wyzwanie. Jej zaangażowanie w rozwój zawodowy jest widoczne poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach z zakresu diagnostyki skóry i holistycznych metod terapeutycznych.

W klinice Soft Skin cenimy Panią Milenę za jej holistyczne podejście do skóry i jej potrzeb. Wieloletnia praktyka w zawodzie pozwoliła jej zrozumieć, że skuteczna terapia skóry wymaga holistycznego spojrzenia, uwzględniającego nie tylko działanie na objawy, ale także analizę ich przyczyn. Sukcesy zabiegowe, osiągane we współpracy z pacjentami, są dla nas dowodem na jej profesjonalizm i zaangażowanie, które przynoszą nam ogromną satysfakcję i stanowią ważny element naszej oferty w klinice Soft Skin Medical Center.

Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie