Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Marek Łuciuk

Marek Łuciuk

Chirurg szczękowo-twarzowy, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

DR N. MED. MAREK ŁUCIUK ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym uzyskując tytuł lekarza dentysty oraz na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu uzyskując tytuł lekarza medycyny. W 2009 roku rozpoczął specjalizację w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej
a w 2011 roku studia doktoranckie przy Katedrze i Klinice Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi. W 2016 zdając Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej. W 2017 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie medycyny, kierunek Otolaryngologia, Chirurgia Głowy i Szyi. Od kilku lat intensywnie szkolący się w zakresie chirurgii plastycznej twarzy. Uczestniczy w szkoleniach i wykładach zarówno w kraju jak i za granicą. Odbył liczne staże zawodowe m. in. w Niemczech, Portugalii, Włoszech, Belgii, USA. W kręgu jego zainteresowań zawodowych szczególne miejsce zajmuje chirurgia plastyczna twarzy, chirurgia szczękowo-twarzowa i stomatologiczna, ortognatyka, implantologia, dermatochirurgia i medycyna estetyczna. Pasjonuje się chirurgią plastyczną nosa (open and close rhinoplasty). Prywatnie interesuje się m. in. wschodnimi sztukami walki oraz tańcem towarzyskim.

Członek Organizacji i Towarzystw Naukowych:
– Europejska Akademia Chirurgii Plastycznej Twarzy – The Europaen Academy of Facial Plastic Surgery.
– POLFACES Polskie Towarzystwo Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, Polskie Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi
– Polska Grupa Badań Nowotworów Głowy i Szyi wchodząca w skład International Federation of Head & Neck Oncologic Societies (IFHNOS).
– Polskie Towarzystwo Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi
– Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Dr Łuciuk posiada doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej twarzy, chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej. Wykonuje zarówno zabiegi w znieczuleniu miejscowym, jak i w znieczuleniu ogólnym. Jego doświadczenie obejmuje między innymi zabiegi takie jak: z zakresu chirurgii plastycznej twarzy: usunięcie zmian skórnych (znamiona, nowotwory skóry) z badaniem histopatologicznym, plastyka nosa ( metoda otwarta i zamknięta), operacja przegrody nosa, plastyka powiek górnych i dolnych, plastyka odstających małżowin usznych, plastyka korekcyjna blizn, przeszczep tkanki tłuszczowej, lifting twarzy, lifting szyi, modelowanie bródki, policzków i ust implantami silikonowymi, liposukcja podbródka; z zakresu medycyny estetycznej: wypełniacze z kwasem hialuronowym ust, bruzd, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, komórki macierzyste, lipofiling twarzy, wygładzanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej (Botox), wygładzanie okolicy międzybrwiowej – lwia zmarszczka, zmarszczek wokół oczu – kurzych łapek, nasady nosa – króliczej zmarszczki, poprzecznych zmarszczek na czole oraz leczenie nadpotliwości za pomocą toksyny botulinowej w obrębie pach, stóp lub dłoni; z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej: usuwanie zębów w tym zatrzymanych ( w znieczuleniu miejscowym i ogólnym), implantologia i protetyka stomatologiczna, podcięcie wędzidełka warg i języka, rekonstrukcja szczęki i żuchwy przeszczepami kości własnej, kortykotomia (wspomagana metoda leczenia ortodontycznego), korekcja wad gnatycznych twarzy ( zabiegi jedno- i dwuszczękowe, genioplastyka, osteodystrakcje).

Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie