Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Magdalena Sawicka

Magdalena Sawicka

Kosmetolog

Praca w zawodzie kosmetologa jest nie tylko spełnieniem moich marzeń, ale także pasją, którą pragnę stale rozwijać i pielęgnować. W Soft Skin Medical Center zajmuję się zabiegami z zakresu mezoterapii, kosmetyki pielęgnacyjnej z wykorzystaniem aparatury zabiegowej, w tym także zabiegi laserowe oraz modelujące sylwetkę.

Jedną z kluczowych kwestii jest dla mnie analiza potrzeb pacjenta oparta na dokładnej diagnostyce skóry i szczegółowym wywiadzie. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia dlatego chętnie współpracuje ze specjalistami z zakresu medycyny i innych pokrewnych dziedzin nauki. Podczas spotkań z Pacjentami chętnie dzielę się swoim doświadczeniem oraz wiedzą odnośnie pielęgnacji domowej. Zawsze dbam o bezpieczeństwo pacjentów podczas trwania zabiegów, które wykonuję z największą precyzją oraz dbałością o komfort pacjenta. Największą satysfakcją jest dla mnie osiągniecie zamierzonych efektów, zadowolenie i uśmiech na twarzy pacjentów.

Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 198 opinii
Zobacz opinie