Skuteczne połączenia mezoterapii oraz płatków kolagenowych

Synergia działania dwóch preparatów preparatów gwarantuje intensywne nawilżenie, regenerację oraz rozjaśnienie skóry, co zapewnia odmłodzony, promienny i zdrowy wygląd okolicy oka.

 

W wakacyjnej cenie 249 zł

Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Karina Adamiak

Karina Adamiak

Kosmetolog

Nazywam się Karina Adamiak i jestem magistrem kosmetologii. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy ze złożonymi problemami skórnymi oraz skórą wymagającą działania – jak ja to nazywam „zatrzymującego czas” i poprawiającego jej obecny wygląd.

Na przestrzeni lat pracy oraz rozwijając się naukowo doszłam do momentu, w którym z pełnym zaufaniem do siebie wiem jak całościowo podejść do człowieka, aby pomóc mu w poprawie wyglądu skóry.

Poza pracą w gabinecie również dzielę się swoją wiedzą będąc nauczycielem na kierunku technik usług kosmetycznych w jednej z wrocławskich szkół policealnych.
Prywatnie interesuję się psychologią człowieka oraz jestem silnie związana z muzyką – w wolnych chwilach gram na gitarze i śpiewam. Ponadto uwielbiam zagraniczne podróże i odkrywanie świata.

Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 241 opinii
Zobacz opinie