Radiofrekwencja mikroigłowa

Możesz uzyskać gładszą, jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę dzięki jednemu zaawansowanemu zabiegowi? Radiofrekwencja mikroigłowa stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny i zmarszczki oraz poprawia teksturę skóry — to tylko niektóre korzyści!

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i skorzystaj z zabiegu w cenie 900 zł (Rejestrując się podaj kod: SMC_001 )

Nie przegap okazji do odmłodzenia swojej skóry. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

Umów się na zabieg
Zadzwoń
Umów się online
Umów się na wizytę internetowo Umów się do lekarza specjalisty Umów się do kosmetologa lub zadzwoń do naszej rejestracji Zadzwoń
Strona główna / Andrzej Jaxa-Kwiatkowski

Andrzej Jaxa-Kwiatkowski

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg szczękowo-twarzowy, Lekarz w trakcie specjalizacji

Ukończyłem studia na kierunku lekarskim w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Jestem lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, członkiem International Bone Research Association oraz American Academy of Aesthetic Medicine oraz European Association for Cranio Maxillo Facial Surgery. Pracuję w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu oraz jako asystent/nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej oraz radiologii stomatologicznej.

W medycynie estetycznej specjalizuję się w zabiegach z wykorzystaniem najwyższej jakości nici liftingujących(APTOS), zaawansowanych technik iniekcyjnych z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz laseroterapii. Jestem certyfikowanym lekarzem American Academy of Aesthetic Medicine. Aktywnie zajmuję się medycyną estetyczną od 2018 roku. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności biorąc udział szkoleniach i kongresach w Polsce oraz granicą.

Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii wykonując zabiegi niwelujące:

 • Zmarszczki
 • Nadpotliwość
 • Blizny
 • Bruksizm
 • Starzenie się skóry
 • Rozstępy
 • Łysienie
 • Cellulit
 • Zmiany skórne
 • Wypadanie włosów
Edukacja
 1. Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
 2. Uniwersytet Mikolaja Kopernika w Toruniu.
 3. Sapienza Università di Roma, Italia
 4. Universidade do Porto, Portugal
Sandra Wierszycka Rejestratorka
Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!
Nasi pacjenci oceniają nas...
5.0 na podstawie 243 opinii
Zobacz opinie
4.8 na podstawie 227 opinii
Zobacz opinie