Treść strony

Krioterapia
Przy większej liczbie zmian cena ustalana jest indywidualnie
od 50 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

Krioterapia

Kriochirurgia (od greckiego kry´os – zimno, lód) od wielu lat jest powszechnie stosowana w praktyce dermatologicznej. Polega na miejscowym, kontrolowanym zmrażaniu tkanek z użyciem ciekłego azotu, co w efekcie powoduje ich zniszczenie.

Podstawowe informacje

Podczas zabiegu obserwujemy zamrożenie zmiany pod postacią „twardego lodu”, następnie pojawia się zaczerwienienie oraz szybko narastający obrzęk tkanek poddanych zabiegowi. Po kilku godzinach może wystąpić wysięk lub pęcherz – w zależności od lokalizacji (w przypadku zmian na twarzy pęcherz pojawia się już po kilku minutach, na stopie nawet po kilku dniach). Pęcherz może utrzymywać się przez kilka dni, po których tworzy się strup. Po jego odpadnięciu widoczna jest świeża, jasnoróżowa blizna, która z czasem staje się bledsza i mniej widoczna.

Wskazania

Wskazania do leczenia tą metodą obejmują wiele jednostek chorobowych spotykanych często w praktyce dermatologicznej. Należą do nich m.in. niektóre choroby wirusowe skóry jak np. brodawki („kurzajki”), łagodne rozrosty skóry, stany przedrakowe, zmiany naczyniowe oraz niektóre raki skóry.

Przeciwwskazania

– współistnienie jednostek chorobowych, których zaostrzenie może być spowodowane miejscowym obniżeniem temperatury (np. pokrzywka z zimna, krioglobulinemia, choroba i objaw Raynauda),

– schorzenia i procedury terapeutyczne, które uniemożliwiają prawidłowe wygojenie odczynu po zamrożeniu (choroby tkanki łącznej i autoimmunologiczne, leczenie immunosupresyjne).

Przebieg zabiegu

Znieczulenie w trakcie zabiegu nie jest konieczne. Pacjent może odczuwać w trakcie zamrażania „pieczenie”, natomiast bezpośrednio po zabiegu może pojawić się ból, który szybko ustępuje.

Cennik

Krioterapia

Przy większej liczbie zmian cena ustalana jest indywidualnie
od 50 zł
Powrót na górę strony