Treść strony

Konsultacja online
180 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

Konsultacja online – dermatolog, alergolog, kosmetolog

Konsultacja dermatologiczna online to sposób na to, by dbając o nasze wspólne zdrowie, nie narażać pacjentów dermatologicznych na kontakt bezpośredni i wychodzenie z domu. Dlatego wprowadzamy w Soft Skin Dermaclinic e-porady jako naszą odpowiedź na nadzwyczajną sytuację związaną z epidemią koronawirusa SARS CoV-2. Chcemy w ten sposób usprawnić diagnostykę i umożliwić zdalne leczenie pacjentów, którzy z różnych powodów nie chcą lub nie mogą wychodzić z domu. Takie rozwiązanie poleca wprowadzać krajowy konsultant ds. dermatologii prof. Joanna Narbutt, dlatego w razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji, troszcząc się o zdrowie naszych pacjentów.

Dlaczego konsultacja online?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pacjenci – mimo przymusowej lub dobrowolnej kwarantanny – potrzebują pomocy w leczeniu chorób dermatologicznych. Schorzenia skórne rozwijają się przecież niezależnie od sytuacji epidemicznej. Od momentu pojawienia się stanu epidemii w Polsce otrzymujemy też wiele zapytań od pacjentów o taką formę konsultacji. Dlatego w tym nadzwyczajnym czasie jesteśmy gotowi do nowych form diagnostyki i leczenia chorób skóry. Dlaczego konsultacja online jest możliwa? Przede wszystkim wiemy, że wieloletnie doświadczenie kliniczne w połączeniu z pogłębionym wywiadem, materiałem zdjęciowym i wideo – lub telekonferencją pozwolą nam zatroszczyć się o zdrowie naszych pacjentów. Państwa bezpieczeństwo i komfort są dla nas najważniejsze.

Jak umówić się na konsultację online do dermatologa?

Konsultacje online u dermatologów z Soft Skin Dermaclinic we Wrocławiu są dostępne od poniedziałku do piątku. Aby skorzystać z tej formy pomocy, zadzwoń najpierw do nas i umów się  telefonicznie pod nr 512 822 207. Inny możliwy kontakt to mail na adres rejestracja@softskin-cinic.pl

Inna opcja to formularz kontaktowy na stronie. Możesz też od razu zarezerwować termin dermatologicznej konsultacji online poprzez portal Znany Lekarz. Link do systemu rezerwacyjnego podajemy poniżej:

https://www.znanylekarz.pl/placowki/softskin-dermaclinic

Konsultacje online są płatne przelewem lub kodem BLIK. Szczegóły płatności podajemy bezpośrednio podczas potwierdzania e-wizyty.

Jak wygląda konsultacja online u dermatologa?

Konsultacja online odbywa się w formie wideo za pomocą najpopularniejszych komunikatorów, takich jak Skype, WhatsApp, FaceTime lub telefonicznie. Przed konsultacją pacjenci otrzymują link z zaproszeniem do spotkania oraz informacją o sposobie płatności.

Przed konsultacją prosimy także o przesłanie drogą mailową – o ile jest to możliwe – zdjęć, wyników badań, zdjęć zmian skórnych, jeśli występują. Generalnie prosimy o przesyłanie wszystkich informacji, które będą przydatne w diagnozie i leczeniu. Taki pogłębiony wywiad jest bardzo przydatny w trakcie konsultacji online.

Konsultacje online u dermatologów Soft Skin dotyczą najczęściej takich schorzeń jak:

  • Trądzik pospolity
  • Trądzik różowaty
  • Opryszczka, półpasiec i inne zmiany skórne na te wirusowym
  • Atopowe i łojotokowe zapalenie skóry
  • Łuszczyca
  • Grzybica skóry i paznokci
  • Choroby bakteryjne m.in. liszajec zakaźny, czyrak
  • Choroby alergiczne wywołujące stany zapalne skóry, wypryski, podrażnienia, alergie kontaktowe itp.
  • Stany zapalne skóry wywołane przez używanie środków dezynfekcyjnych

W ramach konsultacji – jeśli jest taka potrzeba – pacjenci otrzymują e-recepty, które można w łatwy sposób zrealizować w aptece podając unikalny, czterocyfrowy kod e-recepty i numer PESEL pacjenta. W indywidualnych przypadkach lekarz może skierować pacjenta na dalsze badania diagnostyczne lub zabiegi.

Konsultacja online u alergologa

UWAGA! Aktualnie nie prowadzimy konsultacji alergologicznych.

Soft Skin w czasie epidemii koronawirusa opiekuje się również online pacjentami alergicznymi. Wiemy, że jest to  ważne, aby alergicy o obniżonej odporności zadbali teraz o prawidłowe leczenie i wyciszenie objawów. Szczególnie ze względu na już trwające i czekające nas za chwile alergie sezonowe wywoływane pyleniem drzew i traw. Eksperci podkreślają, że zwłaszcza astma o podłożu alergicznym może prowadzić do cięższego przebiegu choroby COVID-19. Chodzi tutaj o pacjentów, którzy narzekają na kaszel, świsty i duszności, które pojawiają się sezonowo np. z powodu pylenia brzozy, topoli itp. Nasz alergolog konsultuje online takich pacjentów, zapewniając prawidłowe leczenie, skoncentrowane na uspokojeniu stan zapalnego w układzie oddechowym.  Ważne jest także wcześniejsze przygotowanie organizmu do zbliżającego się ataku alergii sezonowej.

Nasz alergolog konsultuje także innego typu alergie, także skórne i pokarmowe. Oferta online dotyczy również konsultowania dzieci. Zapisy odbywają się tak samo jak na konsultacje online do dermatologów.

Kontakt z kosmetologiem w czasie epidemii SARS CoV-2

Zdajemy sobie sprawę z tego, że także pacjenci Soft Skin korzystające z szerokiej gamy zabiegów estetycznych, potrzebują teraz wsparcia, gdy gabinety są nieczynne. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi kosmetologami, którzy podpowiadają, jak dbać o dobrą kondycję skóry w tym trudnym czasie. Pomagamy także dobrać odpowiednie kosmetyki, takie które wydłużają efekty zabiegów gabinetowych.

Z kosmetologami możesz się kontaktować, wysyłając zdjęcia lub pisząc w mediach społecznościowych – polecamy tutaj kontakt przez komunikator Messenger. Oczywiście do Twojej dyspozycji jest też kontakt telefoniczny 512 822 207 od poniedziałku do piątku w godzinach między 9.00 a 20.00.

Cennik

Konsultacja online

Powrót na górę strony