Treść strony

Konsultacja dietetyka
180 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

Konsultacja dietetyczna

Jesteś tym, co jesz… Nigdzie tak bardzo tego nie widać, jak na skórze. Wielu problemów skórnych można byłoby uniknąć, gdyby stosować odpowiednią dietę. W Soft Skin Dermaclinic Wrocław dietetyk – zawsze do Waszej dyspozycji, przygotowując indywidualne programy żywieniowe, ściśle związane z chorobami skóry…

Podstawowe informacje

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzamy dokładny wywiad zdrowotny oraz żywieniowy, analizujemy przyniesione wyniki badań i opisy konsultacji od innych specjalistów, wypisy ze szpitali oraz wykonujemy analizę składu ciała za pomocą analizatora składu ciała. Na podstawie zebranych podczas wywiadu informacji poznajemy zwyczaje żywieniowe, nawyki, preferencje i umiejętności kulinarne pacjenta, aby dzięki temu jak najlepiej dobrać program żywieniowy. Na wizycie pacjent otrzymuje zalecenia żywieniowe. Wspólnie z pacjentem planujemy rozkład posiłków w ciągu dnia. Następnie układamy 14-dniowy jadłospis wraz z przepisami, który w ciągu 7-10 dni przesyłamy mailowo.

Jak przygotować się do wizyty

Należy zebrać aktualne wyniki badań; w przypadku ich braku oraz w wyniku występujących dolegliwości jest możliwość ustalenia zakresu badań podczas wizyty.

Wyniki badań wskazane do wykonania/przyniesienia na pierwszą wizytę:

  • OB, morfologia + rozmaz krwi (najlepiej manualny),
  • poziom glukozy, insuliny na czczo
  • lipidogram: cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy
  • enzymy wątrobowe (AspAT, ALAT, GGTP)
  • elektrolity (Mg, Ca, Na, K)
  • TSH, anty-TPO
  • kreatynina, eGFR
  • poziom kwasu moczowego,
  • mocz – badanie ogólne.

Cennik

Konsultacja dietetyczna

180 zł

Plan żywieniowy

400 zł
Powrót na górę strony