Treść strony

ABO LIQUID-ALLUZIENCE
Jedna okolica
PROMOCJA 550 zł
Zobacz ceny tego zabiegu
Poproś o kontakt!

Poproś o kontakt!

Masz pytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.
Monika
Monika
2022-09-18
Bardzo miło i profesjonalnie. Zabieg został odpowiednio dobrany do mojego typu skóry, polecam:)
Iwona Nowak-Stocka
Iwona Nowak-Stocka
2022-07-07
Polecam
WIKTORIA SZUBERT
WIKTORIA SZUBERT
2022-07-04
Ostatnio miałam okazje wykonać w klinice Soft Skin zabieg mezoterapii osoczem bogatopyłkowym w połączeniu z mezoterapią mikroigłową NanoFrax. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do klienta oraz efektem zabiegu. Skóra jest mega elastyczna i ujędrniona. Zabieg poprawił jej nawilżenie oraz wyrównał koloryt. Dodatkowo w klinice panuje niezwykle przyjemna atmosfera oraz cudowne warunki. Zdecydowanie polecam!
Sara Baron
Sara Baron
2022-06-25
Wszystkim Państwu, którzy szukają profesjonalnego miejsca aby oddać się w ręce Specjalistów, a jednocześnie będąc traktowanym z szacunkiem i w miłej atmosferze - bardzo polecam SOFT SKIN. Gabinety w super lokalizacji i przepięknym design, uśmiechnięte Panie na recepcji i cudowni Specjaliści. Miejsce tworzone z pasją :)
Lukasz Sikorski
Lukasz Sikorski
2022-06-07
Byłem w zeszłym tygodniu na konsultacji dermatologicznej i jestem zadowolony. Udało mi się uzyskać odpowiedzi na mój problem i dalsze porady. Ogólnie klinika jest bardzo profesjonalnie prowadzona.
Aleksander Prus
Aleksander Prus
2022-04-08
Polecam. Znakomity lekarz z holistycznym podejściem.
Michał S
Michał S
2022-02-26
Profesjonalna i przemiła obsługa, fachowe i trafione porady, zabiegi na najwyższym poziomie. Polecam w 100%
Anna Stryczek
Anna Stryczek
2021-11-19
Na konsultacji wstępnej byłam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta, spojrzeniem holistycznym na zdrowie kobiety, propozycjami zabiegów oraz sprzętem - pełen profesjonalizm! Warto umówić się na konsultację! Polecam!
Magdalena Moździerz
Magdalena Moździerz
2021-10-22
Mega mega polecam klinikę, doktor Guziewicz i sam zabieg na nadpotliwość! W klinice panuje bardzo spokojna i przyjemna atmosfera, Pani doktor poświęca 100% uwagi pacjentowi i oczywiście efekty zabiegu są fantastyczne.

ABO LIQUID-ALLUZIENCE – Nowoczesna Forma Toksyny Botulinowej

Szczegóły zabiegu

Medycyna estetyczna jest gałęzią medycyny, która niezwykle prężnie się rozwija. Z roku na rok przynosi to coraz doskonalsze narzędzie w walce z defektami urody.

W Klinice Soft Skin Dermaclinic zawsze staramy się dostarczyć naszym Pacjentom najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, dlatego by spełnić wszelkie oczekiwania naszych Pacjentów wprowadzamy jako jedni z pierwszych w Polsce toksynę botulinową w płynie. Jest to postać gotowego do użycia roztworu, który przynosi bardzo szybko efekty, na okres około 6miesięcy.

Alluzience, czyli pierwszy gotowy od razu do podania botoks, jest preparatem PREMIUM, którego skuteczność znacząco przewyższa klasyczny botoks. Pani Doktor Elżbieta Wojtowicz-Prus brała udział w światowej premierze Alluzience w Łodzi i jako jedni z pierwszych możemy pochwalić się unikatowym, niezwykle działającym botoksem w naszej klinice.

BOTOKS - wskazania

Toksyna botulinowa jest niezwykle skutecznym narzędziem w walce ze zmarszczkami, osłabiając pracę poszczególnych mięśni, sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne, a co najważniejsze dochodzi również do zahamowania powstania nowych oznak starzenia się skóry. Botoks poprzez hamowanie wydzielania neurotransmitera- acetylocholiny działa na jednostkę mięśniowo-nerwową i hamuje nadmierny skurcz mięśni. Pierwsze efekty po zabiegu są dostrzegane około po 2 tygodniach, zaś botoks płynny Alluzience działa już po 24 godzinach, co jest niezwykłym osiągnięciem! Czyli efekty po zabiegowe są widoczne już kolejnego dnia po zabiegu. Efekty zabiegu z wykorzystaniem toksyny botulinowej były zależne od precyzji lekarza, od właściwych proporcji między toksyną a solą fizjologiczną. Alluzience jest preparatem gotowym, czyli w żaden sposób nie trzeba go wcześniej przygotowywać, czyli mamy gwarancję, że botoks zadziała skutecznie i szybko.

Także jeśli Twoim problemem są zmarszczki mimiczne, na czole, w okolicy oczu, kiedy Twoja lwia zmarszczka jest widoczna to zabieg wykorzystujący Alluzience spłyci je, ale również zapewni długotrwałe efekty, nawet do 6 miesięcy.

Alluzience Abo LiQuid- osiągniecie medycyny estetycznej

Toksyna Clostridium botulinum typu A to aktywny składnik preparatu Alluzience, który odpowiada za jej spektakularne efekty. Alluzience charakteryzuje się szybkim efektem działania w ciągu około 24 godzin oraz długim efektem działania do 6 miesięcy, co było wcześniej nieosiągalne dla klasycznego botoksu. Łatwość i szybkość zabiegu z Abo Liquid -Alluzience , sprawia że minimalizujemy skutki uboczne i maksymalizujemy efekty redukcji zmarszczek. Płynna toksyna Alluzience typu A (płynny neuromodulator BoNT-A) jest pierwszym na świecie preparatem bezpośrednio przygotowanym do użycia, w płynnej postaci, która gwarantuje precyzję i dokładność zabiegową. Abo Liquid nie wymaga wyliczania proporcji miedzy toksyną a chlorkiem sodu, jest przygotowana, więc unikamy wszelkich błędnych obliczeń i proporcji. Niezachowane proporcje często wiązały się z niesatysfakcjonującymi i krótkotrwałymi efektami u Pacjentów, teraz jest to niemożliwe.

Efekty zastosowania tego typu botoksu utrzymują się znacznie dłużej od innych preparatów wykorzystujących toksynę botulinową, co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. Alluzience jest wyprodukowany bez udziału białek ludzkich, czy zwierzęcych. Dzięki czemu, wykazuje znacznie mniejszy potencjał alergizujący.

Zalety zabiegu

  • szybki efekt działania – większość efektów zabiegowych zostaje zaobserwowana po 24 godzinach, co jest nieosiągalne dla innych preparatów toksyny botulinowej,
  • działanie jest wydłużone nawet do 6 miesięcy od podania preparatu,
  • nie zawiera środków konserwujących, laktozy czy białek zwierzęcych, dzięki czemu ryzyko reakcji alergicznych jest minimalne,
  • uproszczony sposób podawania, nie trzeba wyliczać proporcji i mieszać toksyny wraz z solą fizjologiczną, Alluzience jest preparatem gotowym do użycia.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od wnikliwej konsultacji z lekarzem, podczas której zostaną wykluczone przeciwskazania i zostaje przedstawiony indywidualny plan leczenia. Lekarz omawia z pacjentem mechanizm działania oraz ewentualne skutki uboczne. Następnie zostaje przeprowadzony zabieg, który polega na iniekcji i podaniu w miejsce docelowe Alluzience, Przy innych preparatach lekarz najpierw musi wyliczyć stosunek toksyny i chlorku sodu, a następnie przygotowuje roztwór, co mogło wiązać się z wydłużonym czasem zabiegu i nieprawidłowo wyliczonymi proporcjami. Botoks prowadzi do blokowania przekaźnictwa impulsów nerwowych i zmniejsza skurcz mięśni. Dochodzi tym samym to do wygładzenia skóry oraz redukcji zmarszczek. Nawet po 24 godzinach po zabiegu, pacjent dostrzega już różnicę w wyglądzie skóra, staje się ona wygładzona i napięta.

Zabieg jest krótki, trwa około 10-20 minut i pozwala by Pacjent od razu po zabiegu wrócił do normalnego funkcjonowania.

Alluzience to jedno z największych osiągnięć medycyny estetycznej, płynny botoks to gwarancja szybkich i spektakularnych efektów. Efekty są już dostrzegane po 24 godzinach i są wydłużone do nawet 6 miesięcy. Jeśli borykasz się z intensywną mimika twarzy i z widocznymi zmarszczkami to zapraszamy Cię na zabieg PREMIUM -ABO LIQUID- ALLUZIENCE do naszych lekarzy, którzy sprawią, że Twoja skóra odzyska gładkość i napięcie.

Cennik

ABO LIQUID-ALLUZIENCE

Jedna okolica
PROMOCJA 550 zł
Powrót na górę strony